Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
42 posty 584 komentarze

Jaromir

Jaromir - Człowiek, który odcina się od kultury i historii swych ojców jest jak iskra, co zgaśnie zawieszona w bezmiarze przestrzeni.

Protest w sejmie to czysta polityka, sugeruje Beata Kempa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Internet niczego nie zapomina, Internet wszystko pamięta i w najmniej dogodnej chwili politykom przypomina ich słowa, a wtedy to tylko spuścić oczy i ze wstydu się spalić.

 

Protest opiekunów i dorosłych niepełnosprawnych wyraźnie przerasta PiS. PiS-Marszałek Kuchciński w panice odwołuje Noc Muzeów, odwołuje sejm dzieci organizowany w dzień dziecka od 24 lat, proponuje by odbył się jesienią. Będziemy mieli nową tradycję, Boże Narodzenie w czerwcu, rocznicę wybuchu II wojny światowej w marciu w dzień dziecka jesienią.

 

Wydaje zakaz wstępu do sejmu dla dziennikarzy, dla osób z fundacji zajmujących się pomocą. Za kontakt ze światem zewnętrznym wydaje zakaz wychodzenia na spacer dwóm młodym niepełnosprawnym chłopcom. Działania te są zarówno paniczne jak i kompromitujące dzisiejszą władzę.

 

W 550 lecie parlamentaryzmu w Polsce nasz sejm wygląda jak oblężony Kamieniec Podolski broniony przez Wołodyjowskiego – Kuchcińskiego. Czy wzorem Wołodyjowskiego Kuchciński zginie politycznie pod gruzami swej twierdzy?

 

Media rządowe, tradycyjnie zwane przez Polaków reżimowymi, trolle na usługach PiS dwoją się i troją by wmówić „Narodowi głupiemu co wszystko kupi” iż to protest sterowany politycznie, że dorośli niepełnosprawni i ich opiekunowie walczą nie o godne życie a w walce politycznej z PiS. Zawsze „winami Tuska” propaganda PiS stała. Cały pech tej pijanej "winami Tuska" propagandy to fakt, że podobny protest mieliśmy za rządów PO-PSL i możemy porównać zachowania rządów. Wtedy rząd doszedł do porozumienia w 17 dni. A także, że mamy Internet, każde kłamstwo i obłudę wykazujący politykom czarno na białym. Przypomnijmy tym, co nie pamiętają co w roku 2014 mówiła o proteście Beata Kempa:

 

Panie Morawiecki, pani Szydło, która podobnież w rządzie jesteś odpowiedzialna za sprawy społeczne a nie za kampanię samorządową PiS, litości!!! Proszę tylko przez kilka dni żyć za tę samą kwotę, co dorośli niepełnosprawni matek protestujących w Sejmie. Oni nagród po 60-70 tys. złotych nie dostają.

 

Ale skoro już wywołaliśmy do tablicy Beatę Kempę, w dobie wycieczek na koszt podatnika, jak obecna prezydenta Dudy do USA (bo czy z kimś istotnym się tam spotkał?), przelotów pani Anders do domu, przypomnijmy wycieczki pani Kempy. Pani Kempa ma swoje ulubione miejsce wycieczek, jest nim Watykan.

Najpierw odpowiedzmy sobie na pytanie, czym w rządzie zajmuje się Beata Kempa. Nie są to sprawy związane z dyplomacją na linii Warszawa – Watykan. Była szefem kancelarii premier Szydło a obecnie zajmuje się pomocą humanitarną. Czy wycieczki te były związane z pomocą humanitarną dla głodujących w Watykanie?

 

Otóż pani Kempa uczestniczyła w Narodowej Pielgrzymce Dzikczynnej, co kosztowało podatnika 26 tys zł, wcześniej podobna wyprawa jak podaje „Sieć Obywatelska” kosztowa nas 20 tys zł. Trzydniowy wyjazd na Światowe Dni młodzieży, to koszty 7,7 tys zł., przy czym czas wycieczki był taki sam jak przy Światowych Dniach Młodzieży. Według Faktu eksperci z „Sieci Obywatelskiej” wszystkie 9 delegacji pani Kempy kosztowały podatnika 86 tys. złotych z czego ponad połowa to wycieczki do Watykanu.

KOMENTARZE

 • Informacja dla blogera Huskyego
  Człowiek, który banuje za czyny, które sam nagminnie popełnia (śmiecenie po blogach idiotycznymi obrazkami) nie jest godny, by rozmawiać z blogerami. Do czasu gdy nie wróci pan do zasad kulturalnej rozmowy między blogerami tu może pan co najwyżej postawić 1*. Każde środowisko piętnuje ludzi łamiących zasady tego środowiska.
 • @Jaromir 16:45:04
  „Bloger” Husky ma teraz zgryz nie lada. Rzuca kostką, który artykuł skopiować i wkleić z okazji ślubu na Wyspach.
 • Banda hipokrytów
  "W 550 lecie parlamentaryzmu w Polsce nasz sejm wygląda jak oblężony Kamieniec Podolski broniony przez Wołodyjowskiego – Kuchcińskiego. Czy wzorem Wołodyjowskiego Kuchciński zginie politycznie pod gruzami swej twierdzy?"

  Najlepiej żeby się sejm zapadł pod ziemię, razem ze wszystkimi posłami. Mniej gruzu i śmieci do sprzątania.
 • @Lotna 20:06:18
  Przykry to obraz naszego sejmu, gdzie rządzący zabarykadowali się, płotami odgrodzili od społeczeństwa, widać jak panicznie sort "panów" boi się Polaków.

  A przecież sami dali sobie odpowiedź co zrobić by były pieniądze na dorosłych niepełnosprawnych. Wystarczy nie kraść. Czy zwrócili nagrody? Polakom na pewno nie, czy dali Kościołowi? Tę informację utajnili.
 • @reflexión 15:46:28
  A może ma więcej roboty, z okazji uroczystości ślubnych będzie duże zapotrzebowanie na wysoko wykwalifikowaną obsługę zmywaka.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31