Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
37 postów 584 komentarze

Jaromir

Jaromir - Człowiek, który odcina się od kultury i historii swych ojców jest jak iskra, co zgaśnie zawieszona w bezmiarze przestrzeni.

Ziut zdradź kim jesteś?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czując się zaszczycony notatką, którą Ziut mi poświęcił a także nie chcąc narażać jego cierpliwości na szwank, śpieszę z odpowiedzią. Dla odpoczynku i ukolenia nerwów proponuję wygodne łoże.

Po przegranych przez Kaczyńskiego wyborach PiS zrozumiał iż internet to siła, stąd zatrudnili grupę trolli, jakże widocznych na różnych forach. Wśród nich można wyróżnić elitę, czyli tych, co potrafią od siebie kilka zdań sklecić oraz robotników, czyli pracowicie przeklejających te same informacje otrzymane z centrali. Swego czasu a dokładniej w czasie kampanii do wyborów prezydenckich pojawił się na Neon24 bloger, red.niechcik, jeśli dobrze pamiętam nick, który w rozmowach przyznał się iż właśnie dla tej grupy pracuje. Czym charakteryzowały się jego teksty. Wielokrotnym powtarzaniem tej samej informacji (patrz trolle PiS z grupy robotników), wrzucaniem różnych wątków w jeden wpis, używanie słów, które poniżały PiS, choć oczywiście on tego że poniża PiS nie rozumiał. Podobne cechy znajduję w tekstach Ziut.

W którym już tekście Ziut opowiada historyjkę, jak to przed 6 laty sfałszowano wybory? Tak jak Ziut, red. Niechcik też kilka razy przewidywał, że w Polsce poleje się krew. Ziut widzi ją już 7 maja b.r.

Poniżanie PiS? Wezmę dla przykładu określenie „Hanka Bufetowa” mające w mniemaniu PiS-trolli  pogrążyć prezydent Warszawy Hannę Gronkiewicz Waltz, która ze swego „bufetu” zaoferowała Warszawie nową przeprawę, most Skłodowskiej, dokończono inwestycję ciągnącą się od czasów schyłku PRL, czyli trasę AK. Obwodnicę południowo – zachodnią i wiele innych inwestycji, przy których budowniczy Muzeum Historii Żydów Polskich i Muzeum Powstania Warszawskiego, Lech Kaczyński oraz ten co wsławił się usunięciem nawierzchni na Trakcie Królewskim, gdyż widząc jak nieudaczne były rządy Kaczyńskiego w Warszawie chciał pokazać, że coś się robi, przy czym plany nie były gotowe a Warszawiacy brnęli w błocie po reprezentacyjnej ulicy przez kilka lat, czyli Marcinkiewicz.I tu mamy czarne na białym pokazaną inteligencję tych trolli. Bo jak sobie przypomnimy sławetne referendum warszawskie w którym wkroczenie Kaczyńskiego wraz z nieodłącznym Adasiem, co wódkę w cholewach na pokład samolotu wnosił, spowodowało upadek całej sprawy. Tak więc drogie trolle PiS, jeśli nawet Hanna Gronkiewicz Waltz jest tą "bufetową" serwującą Warszawiakom pożyteczne posiłki, to Kaczyński się nawet na sprzątaczkę do tego bufetu nie nadał. Co akurat patrząc na postępy dzisiejszego rządu prezydent Kaczyński, premier Kaczyński, ministrowie Kaczyński, dalekie od prawdy nie jest.

Z pewnością jesteś dla mnie zagadką, jesteś przepoczwarzonym red. nichcikiem, czy też to jest cecha stajni PiS-trolli, których działalność jakże widoczna jest na forach. W tygodniu setki wypowiedzi popierających PiS, gdy przyjdzie weekend, czy też święta, na palcach jednej ręki je policzysz.

Właśnie zerknąłem na Twój wpis. Nagle zobaczyłeś spisek, to dość popularne schorzenie w PiS, wszędzie widzą spiski, nigdy nie trzeźwieją po "winach Tuska", tzw. „dobra zmiana” czyli bulterier Kaczyńskich w TVP, doprowadził do tego, że Polacy, jak za czasów stanu wojennego, nie włączają TVP. On też widzi w tym spiski, winę metod badawczych, choć te same wcześniej obowiązywały.  

Kumpterstwo i kolesiowstwo, będące za PO przestępstwem, za PiS stały się prawem i doprowadzają do ruiny dumę Polski, stadninę w Janowie, lecą na łeb na szyję rankingi Polski, TVP nikt już nie chce oglądać, kolejne zakłady stoją w kolejce po upadłość pod światłymi rządami kolesiów z PiS. Odczytajmy więc po Polsku, nazwę PiS. Przestępstwo w języku PiS to Prawo, Sprawiedliwość to Spiski, więc co nam wychodzi?

Zobaczyłeś spisek, że linki nie chodzą. Z pewnością napadły na ciebie zmasowane oddziały Jaromirów. Że też wy się na ulicę nie boicie wychodzić, przecież wszędzie kryją się spiski. Dziesiątki Jaromirów, dziesiątki z KOD, PO, Nowoczesnej, lewaków, klikają ci jedynkę, płaczą po nocach, że im „tak dołożyłeś”. Wszędzie cię tropią. Daj spokój człowieku, jeszcze nam na serce padniesz, a nie chciał bym ciebie mieć na sumieniu, ciągły stres nie działa korzystnie na zdrowie człowieka.

Do tego dochodzi kolejne schorzenie, sam z sobą gadasz i próbujesz się przekonać, robić za tłum w dyskusji na swoim blogu. Poczekaj chwilę, cierpliwości, daj czas by coś mądrego napisać, poza trollami PiS nikt nie składa tekstów z materiałów przesłanych z rozdzielnika. A szacunek dla czytelnika wymaga, by nie pisać na kolanie. Nie widzisz jaki śmieszny jesteś w tej swej niecierpliwości?

Więc zdradzisz nam tajemnicę, kim jesteś Ziut? Kolejnym wcieleniem red. niechcika, czy może tak was na szkoleniach uczą?

 

KOMENTARZE

 • :))))))))))))))))))))
  Pewnie, że to red.niechcik, nawet Z.Białas go tak przywitał, bo to on go tutaj zaprosił hehe.
  Nie wiem czemu się wypiera a właściwie to wiem! po prostu został przez Ruszkiewicza wywalony stąd więc wrócił pod nowym nickiem.
  Wtedy bardziej wklejał teksty z "Niezależnej" a teraz się przerzucił na skany z "W polityce" i to cała tajemnica! :))

  Pozdrawiam
 • Ziut zdradź kim jesteś?
  Awansowałem na przybocznego trolla samego Prezydenta Dudy (:
  >> http://ziut.neon24.pl/post/131493,f-f-chlopaki-spier-ac-to-granat
 • @Astra 20:30:06
  Nie wiem czemu się wypiera a właściwie to wiem! po prostu został przez Ruszkiewicza wywalony stąd więc wrócił pod nowym nickiem.

  - A DLACZEGO NIE MA TU SL JARKA RUSZKIEWICZA, ... A JESTEM JA?
 • @Ziut 20:40:05
  Jakbyś potwierdzał mój tekst. Nigdy nie powiedziałem, że Ziut był przybocznym trollem obecnie przezydenta tylko red. niechcik, który sam powiedział, że właśnie pracuje dla tego pana. No ale skoro się przyznajesz, to mamy kolejny dowód na to, że Ziut = red.niechcik. No cóż, służba nie drużba, z czegoś trzeba żyć, jak to mawiają, dla chleba bracie dla chleba i wody czasem w usta nabrać trzeba. Nie potępiam ciebie, wiadomo rodzina inne potrzeby. W historii różnie bywało, nawet ludzie opływający w luksusy sprzedawali kraj.
  Pytasz "A DLACZEGO NIE MA TU SL JARKA RUSZKIEWICZA, ... A JESTEM JA", nie każdy przecież wyrzucony drzwiami oknem się wpycha.
 • @Astra 20:30:06
  Też tak myślę, sposób pisania i wypowiadania się jest tak charakterystyczny, że śliepiec zobaczy. Człowieka nie stać na własną myśl, musi kopiować cudzą. No cóż, przyznam się, że red.nichcikowi nieźle za skórę zaszedłem, więc teraz ma na mnie alergię, stąd i ten wpis.
  Również pozdrawiam
 • @Jaromir 20:56:12
  nie każdy przecież wyrzucony drzwiami oknem się wpycha.
  - Aaa! To pewnie wywalili go za krzywdę tego red. Nichcika (:

  ... a tu o mojej robocie:

  "Zawodowo" tracę czas na "analizowaniu przyszłości". - Trochę dziwne to zajęcie zważywszy, że nikt mnie nie zatrudnia, ... i nikt mi za moją pracę nie płaci. - Już słyszę rechot szanownych redaktorów, gdy czytacie te słowa.

  - Rechotacie, prawda? / To się właśnie nazywa "analizą przyszłości", które jest tym, co nas różni. Wy, szanowni redaktorzy, piszecie o tym, co się wydarzyło, ... i jeśli nie wdacie się w mniej, lub bardziej tragikomiczne oceny, wydajecie się być mądrzy.

  - Bo trudno wyglądać na niemądrego, gdy się pisze prawdę o faktach, które się widzi. - Który z Was tak właśnie pisze? (:

  Ja analizuję przyszłość, piszę więc o rzeczach "niestworzonych", głupich, niemądrych. - Tym się różnimy. Aby więc rzecz uczynić "zjadliwą", dla osób ze szczupłymi horyzonatami, z ograniczoną wyobraźnią, ograniczoną tym co się stało, a nie "tym do czego zmierza czas" i tym co się właśąnie dzieje, postanowłem stworzyć rzeczywistość mówiącą o przyszłości.

  - Rzeczywistość, która przyszłością być jednak nie może, bo byłaby niezrozumiałą przez nikogo "kosmologią" której nikt nie zrozumie - Dlatego postanowiłem stworzyć przyszłość opartą na przeszłości, bo historia kołem się toczy. Ta sama historia powtarza się tak długo, jak długo, jak długo cel wyznaczony przez "sprawców" nie zostanie osiąśgnięty.

  - Witam w świecie "ZC - Zona Cezara", gdzie "Cezar" jest facetem, a "ZC-Zona" obszarem którym rządzą "żołnierze Cezara". - "Zona Cezara" wspiera Ruch Ochrony Wyborów. >>> https://www.youtube.com/watch?v=hS6fA1XXv1Q
 • @Jaromir 20:56:12
  No cóż, przyznam się, że red.nichcikowi nieźle za skórę zaszedłem, więc teraz ma na mnie alergię, stąd i ten wpis.

  - NIE ZNAM RELACJI JAROMIRA Z NICHCIKIEM, ... ALE JAK SAM PISZESZ WSZA (CHYBA) JESTEŚ? (:
 • @Ziut 21:14:00
  "PiS-owska miłość" nigdy nie była dobrym doradcą. No cóż, wesz też stworzenie boże, no ale ona żeruje na skórze nie pod skórą. Dla PiS też prawda nigdy nie była wygodna, stąd też "NIE ZNAM RELACJI JAROMIRA Z NICHCIKIEM" to tzw. PiS-prawda, w skali ks. Tischnera stojąca za "gówno prawdą". Z tymi twoimi przepowiedniami to też jakoś nie do końca wychodzi, jednak nie chcę, by jakiś idiota zaczął strzelać do ludzi, dość Polaków w Smoleńsku zginęło, bo Kaczyński koniecznie chciał byc dowódcą samolotu i podejmować decyzje. Słowa ś.p. Kazany "pan prezydent nie podjął jeszcze decyzji". Ale myślę, że 7 maja będzie tak jak dawniej, gdy PiS organizował ustawki p.t. "obudź się Polsko". Jednak PiS się boi, bo wiedzą, że Polacy mają ich coraz bardziej dość, a utrata władzy, to spowiedź przed Trybunałem Stanu. Ja wiem, że Duda dziś wykonuje polecenia szefa, ale ten człowiek przeciez coś z prawa liznął, to nic, że wstydzi się za niego nasza najstarsza uczelnia, jednak aż takiego bubla wypuścić nie mogli. To jednak szacowna uczelnia. Stąd taki blady strach w twoim tekście dotyczącym protestu narodu 7.05, przeciw naruszaniu prawa. I nie martw się, nie będę na tym marszu, bez mojej osoby będzie tam wystarczająco dużo Polaków.
 • @Jaromir 22:24:59
  Jednak PiS się boi, bo wiedzą, że Polacy mają ich coraz bardziej dość, a utrata władzy, to spowiedź przed Trybunałem Stanu. / ... / Stąd taki blady strach w twoim tekście dotyczącym protestu narodu 7.05, przeciw naruszaniu prawa. - Jaromir 05.05.2016 22:24:59

  - Tak, jest obawa, ... ale nie z powodu Narodu, tylko "Targowicy", która nie może się pogodzić z oderwaniem od żłoba. / W jednym się zgadzamy: ja też "nie chcę, by jakiś idiota zaczął strzelać do ludzi, dość Polaków w Smoleńsku zginęło" - Dlatego o tym mówię "dla prewencji", ... bo wyobraźnie podpowiada mi że mamy do czynienia z wyjątkowymi draniami.

  - Twoich sugestii o winie za Smoleńsk nie będę dyskutował, bo z propagandą się nie dyskutuje. Można ją przyjąć, albo odrzucić, ... ja ją odrzucam.

  ... a jeśli o przepowiednie chodzi, to na ten temat jeszcze kiedyś pogadamy.

  Na tym skończmy dyskusję. / Pozdr.
 • @Jaromir 20:56:12
  Dobrze go trafiłeś Jaromir, to parszywy pisuarowski troll. Czyta go średnio 100 osób, a z tego sam wchodzi z 50 razy na swoje świrowate wypociny.
  Ziut - troll to ewidentne, ponieważ kto ma tyle czasu by siedzieć i ciągle wklejać mnóstwo głupot, człowiek chcąc za coś żyć musi od rana do wieczora pracować a Ziut - siedzi przed kompem i lecą złotóweczki i $ za robienie wody z mózgu polakom, za ich pieniądze czyli podatników, bo taki syjonistyczny potwór pisuar ma nasze pieniądze, rocznie to ponad 30 mln zł.
  Ziut robi jeszcze coś obrzydliwego, udaje antyżyda, ale politykę budowy w Polsce judeopolonii popiera całym swoim sercem, bo co innego robi ta banda wywrotowców z pod zanaku pisuar. Ziut ma zadanie mieszać w obozie narodowym, tak by przyciagać naiwnych psedonarodowców do siebie jak np: pisłudczyk Marian Kowalski, czego dowodem jest jego promocja w TVP.
  Ziut ty tchórzu, pisz pod swoim nazwiskiem i za swoje.
 • @Wrzodak Z. 09:28:51
  Tu jest jeszcze innym przepoczwarzony troll, zbójnicki pies przybrał nick trollowski Husky, on stosuje te same metody co ziut, pisuarowskie parszywe trolle.
 • @Wrzodak Z. 09:28:51
  Stara zasada mówi, złodziej najgłośniej krzyczy "łapać złodzieja", a ci co mają z judeopolonią do czynienia czy też wykonują jej polecenia najgłośniej krzyczą "gonić żyda". PiS działa zgodnie z zasadą dziel i rządź. Stąd mamy podział na pierwszy i drugi sort Polaków, na tym polega również działalność Rydzyka.
 • @Ex admin 10:22:35
  Trolli robiących za przekaźnik pisowskich scierwomediów niestety nie lubię.
  Można mieć zdanie zgodne z prezesem, można go na ślepo popierać, jeśli tylko potrafi swoje zdanie umotywować, tak wygląda demokracja, niestety, jak ktoś ściąga brudy produkowane przez stanię trolli PiS, zabawia się dziecinnymi obrazkami, tego akceptować nie można. Nic to nie wnosi do dyskusji, niczemu dobremu nie służy, służy tylko tworzeniu podziałów w kraju.
 • @Ziut 06:05:25
  Czyżby PiS obawiał się siebie i Rydzyka oraz episkopatu? Przecież to Targowica to związek biskupów z politykami w celu zachowania wcześniej uzyskanych przywilejów. Po zwycięstwie wyborczym PiS natychmiast zmienił zasady obsadzania stanowisk, by jak najszybciej się do koryta dorwać. Co do opowiadania o polaniu się krwi, zarówno teraz jak i wcześniej jako red.niechcik chciałeś tylko podgrzewać nastrój. Myślę, że jak wcześniej "obudź się Polsko" tak i teraz KOD przemaszerują spokojnie i pójdą do domów, niewiele to zmienia, choć myślę, że KOD będzie skuteczniejszy niż wcześniej Rydzyk, P.Duda i Kaczyński.
  Co do Smoleńska, to po odczytaniu zapisu ze skrzynki rejestrujących głosy w kokpicie mamy do czynienia z dowodami naukowymi oraz upadłą propagandą Macierewicza, zobacz jak nabrali wody w usta. Dziś nikt myślący nie da się nabrać na opowiastki o sztucznej mgle i wybuchach.
 • @Jaromir 10:44:53
  "Myślę, że jak wcześniej "obudź się Polsko" tak i teraz KOD przemaszerują spokojnie i pójdą do domów, ... "

  - JA MAM TAKĄ NADZIEJĘ, ... NIE WIADOMO TYLKO CO ZROBIĄ PLANIŚCI TEGO MARSZU

  O geometrii natarcia skrzydła tupolewa na Pancerną Brzozę porozmawiaj z Macierewiczem, ja nie jestem ekspertem w tej sprawie. / Jedyne co mnie interesuje to to, żeby zostało oficjalnie zbadane i powiedziane, czy Wybory prezydenta 2010 zostały sfałszowane >>> http://ziut.neon24.pl/post/131331,chca-impeachment-u-prezydenta-polski

  JA UWAŻAM ŻE TAK, ... I W INTERESIE NAS WSZYSTKICH JEST, ABY TO WYJAŚNIONO
 • @Wrzodak Z. 09:28:51
  Dobrze go trafiłeś Jaromir, to parszywy pisuarowski troll. Czyta go średnio 100 osób, a z tego sam wchodzi z 50 razy na swoje świrowate wypociny.

  38073 odsłon : 42 posty = ?

  OBLICZ SOBIE ŚREDNIĄ P-OŚLE (:
 • @Ziut 15:36:56
  No i jak tu się nie kłaniać w pas Premierowi J.Kaczynskiemu. Dał skutecznego kopa w rzyć temu szemranemu towarzystwu i to raz na zawsze.
  Gdzie dziś są te jewrejskie rodziny 8-)))
 • @Husky 19:22:38
  Jak zauważyłeś, ... też Ci się oberwało. / A co do " kopa w rzyć temu szemranemu towarzystwu i to raz na zawsze", ... to zerknij tutaj >>> http://ziut.neon24.pl/post/131510,sprawdzimy-czy-prawicowe-media-to-tez-zagraniczni-agenci

  CZAS NA POLSKĄ "USTAWĘ O ZAGRANICZNYCH AGENTACH"

  .
  KOD rozmawia "z różnymi organizacjami ze świata", ... które chcą dawać pieniądze. - Państwo Polskie powinno wiedzieć, i kontrolować, kto finansuje "zagranicznych agentów" lobbujących w polskiej polityce, w sprawach niekoniecznie dobrych dla Polski.

  >>> http://ziut.neon24.pl/post/131508,czas-na-polska-ustawe-o-zagranicznych-agentach

  05.05.2016 / Dziennik.pl: "Niedługo będziemy gotowi, żeby przyjmować pieniądze ze świata.Jeśli jedno państwo chce się wyłamywać, to nic dziwnego, że inni członkowie wspólnoty chcą wspierać powrót na ścieżkę, która jest uznawana za właściwą." - mówi Mateusz Kijowski w rozmowie z Magdaleną Rigamonti.

  Na pytanie czy Kijowski rozmawia na ten temat z bogatymi biznesmenami, odpowiedział on, że: "Nie, to nie są żadni bogaci panowie, tylko organizacje zajmujące się demokracją i społeczeństwem obywatelskim."

  Warto jednak zauważyć, że jednym z czołowych "filantropów w tej dziedzinie" jest George Soros. - Wraca więc sprawa finansowania KOD-u
 • @Ziut 20:05:07
  //Jak zauważyłeś, ... też Ci się oberwało.//

  Od byłego pOsła na wieki wieków ??
  standard 8-))))

  ps.
  on mnie wysoko ceni,dlatego zawsze do mnie pisze
  niezawodny
 • @Ziut 15:36:56
  "38073 odsłon : 42 posty = ?

  OBLICZ SOBIE ŚREDNIĄ P-OŚLE (:"

  Nie dziwię się, że Pan Wrzodak nazywa Cię trollem pisowskim :)
  Bo może zamiast się chwalić swoim wątpliwym dorobkiem wejdź na blogi takich autorów jak właśnie on... albo Ruszkiewicz :))))
  Nawet z wpisami z zeszłego nicku, tymi niechcikowymi, to nie masz z czym startować do takich blogerów jak oni...

  Z tymi "P-Osłami" to też radzę wziąć na wstrzymanie... no chyba, że źle się Pan czuje i jakiś tygodniowy urlopik? :))) na początek oczywiście...

  Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031