Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
37 postów 584 komentarze

Jaromir

Jaromir - Człowiek, który odcina się od kultury i historii swych ojców jest jak iskra, co zgaśnie zawieszona w bezmiarze przestrzeni.

Lekcja historii Warszawy, dla red. Nichcika

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czasami zwolennicy PiS zachowują się jak ludzie ogarnięci totalną sklerozą. Więc warto trochę przypomnieć. Więc taka lekcja przypomnienia. Dlaczego nie odwołano prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz Walz?

Lech Kaczyński był bardzo słabym prezydentem Warszawy. Za jego czasów zamarły wszelkie inwestycje. Zwalniał urzędników, którzy podejmowali samodzielnie decyzje, stąd miasto ogarnął paraliż inwestycyjny. Lepiej nic nie robić, niż podpaść i zgodnie z tą ideą działał magistrat pod wodzą Lecha Kaczyńskiego.

Nie realizowano inwestycji nawet w przypadkach zagrażających bezpieczeństwu i grożących katastrofą budowlaną. Zresztą taka miała miejsce. Pewnego poranka kierowcy jadący z kierunku Gdańska po Wisłostradzie zobaczyli dziurę w nawierzchni wiaduktów przy lasku bielańskim (sam byłem takim kierowcą, choć już gdy jechałem przed dziurą stała barierka zabezpieczająca). Taką na wylot, co mógł się samochód zmieścić. To był wynik zaniedbania prezydentury Lecha Kaczyńskiego. W podobnym stanie mieliśmy wiadukt przy Dworcu Gdańskim. Starówka Warszawska popadała w ruinę. Tynk się sypał z budynków wpisanych na listę UNESCO.

Nawet już trwające inwestycje ślimaczyły się. Metro Warszawskie, za czasów Lecha Kaczyńskiego przedłużono od stacji Arsenał do stacji Plac Wilsona, w tym czasie zrezygnowano z jednej z planowanych stacji, Plac Inwalidów, co oczywiście przyśpieszało budowę i zmniejszało jej koszy, a mimo tego, tempo prac było na granicy średniej dla całej inwestycji, uwzględniając w tym prace przygotowawcze.

Gdy Lech Kaczyński został prezydentem Polski jego miejsce zajął Marcinkiewicz. Ten dopiero "zasłynął inwestycją", widząc marazm jaki zostawił po sobie Lech Kaczyński i małe swoje szanse w wyborach, (w tym czasie przeczołgiwano go za to, że uwierzył w swoją gwiazdę i chciał być samodzielnym premierem) postanowił na szybko zrobić inwestycję i rozebrał nawierzchnię Traktu Królewskiego, zapominając o tym, że zanim przystąpią do pracy maszyny, trzeba zinwentaryzować instalacje podziemne. Tak więc dzięki „myśli technicznej” PiS, Warszawiacy chodzili w błocie po najbardziej reprezentacyjnej ulicy Warszawy, chyba można to określić jako najbardziej reprezentatywną dla ogółu działań PiS w Warszawie. Lech Kaczyński biadolił, że nie może dojechać do pałacu namiestnikowskiego, gdzie rezydował. Najemcy lokali płakali, że brak klientów nie chcących brodzić w błocie prowadzi ich do bankructwa, inżynierowie wykonywali prace, które normalnie robi się, zanim na plac wjadą maszyny a Marcinkiewicz bratał się z ludem jeżdżąc tramwajem.

Jednak Lech Kaczyński zostawił po sobie pamiątki? Z pewnością zapoczątkował budowę Centrum Kopernika, zrealizował inwestycję Muzeum Powstania Warszawskiego i dofinansował budowę Muzeum Historii Żydów Polskich, POLIN kwotą 40 mln z kieszeni Warszawiaków, za co uhonorowano go godnością wbudowania kamienia węgielnego (uroczystość widoczna na zdjęciu). Nawiasem mówiąc znaczną kwotę na tę inwestycję przekazało również Ministerstwo Kultury, a umowy, wszystko wskazuje na to przygotowywano za czasów rządu Jarosława Kaczyńskiego. Czy ta ostatnia inwestycja powinna być realizowana z pieniędzy publicznych, jest to ciekawe pytanie, nad którym postaram się zastanowić w którymś z kolejnych tekstów.

Czy w tej sytuacji ktoś może się dziwić, że Warszawiacy pogonili PiS zapamiętując sobie ich dokonania?

Hanna Gronkiewicz Walz, z pewnością nie jednemu zaszła za skórę, wypędzenie kupców z placu przed Pałacu Kultury, dość wysokie czynsze, i pewnie wiele innych, ale ona dba o miasto, miasto się rozwija, prowadzi się inwestycje zarówno nowe, jak choćby most Marii Skłodowskiej Curie, a także rewitalizuje się np. Stare Miasto, zabytek miły sercu każdego Warszawiaka.

W pewnym momencie, na rok przed wyborami do władz lokalnych postanowiono zrobić referendum, w celu odwołania Hanny Gronkiewicz Walz. Czy miało to realną szansę? Ogólnie rzecz biorąc nie, gdyż wszystko wskazywało na to, że Hanna Gronkiewicz Walz, w ponownych wyborach by i tak wygrała, co się sprawdziło. Ale PO popełniło ogromny błąd. Referendum jako instytucja odwoławcza zostało przez ustawodawcę obarczone dużym obciążeniem. W większości przypadków to obciążenie decyduje, że referendum nie jest uznawane za ważne. Jest to minimalna frekwencja, by uznać referendum za ważne. I tą drogą poszło PO, doprowadzić do nieważności referendum. Jak się okazało, był to błąd strategiczny, gdyż wszystko wskazywało, że znajdzie się kworum odwołujące Hannę Gronkiewicz Walz z funkcji prezydenta miasta.

I tu nagle zagrożonej prezydent podało rękę PiS. Ale równocześnie przywódcy tej partii wykazali się, całkowitą izolacją od społeczeństwa, kolejny raz pokali że popadają w samouwielbienie. Na scenę wkroczył Jarosław Kaczyński i Adam Hofman. Zaczęli opowiadać Warszawiakom bajki zwane inaczej „kiełbasą wyborczą”. Na Ursynowie np. opowiedzieli, że samoloty nie będą latały nad tą dzielnicą. Ludzie popukali się w głowę i na Ursynowie, gdzie burmistrzem był inicjator tego referendum, odnotowano najniższą frekwencję. Warszawiacy są zbyt mądrzy, by pozwolić siebie traktować tak jak PiS traktuje Polaków. „Tu są moherki nam miłe, a tam lemingi”, czyli ogólnie rzecz biorąc sami idioci co ich można sterować albo radiem z Torunia albo TVN.

Tak więc Jarosław Kaczyński otrzymał od Warszawiaków takiego „kopniaka”, że aż latał po prokuraturach, że mu wybory sfałszowano. Możliwe, że właśnie wtedy powstała w PiS linia PR. To nie Jarosław Kaczyński przegrywa wybory, to mu wybory fałszują, którą PiS próbuje wmówić swym wyborcom po dziś dzień.

Tak więc drogi redaktorze Nichcik Sasin przegrał dlatego, że Warszawiacy jako zbiorowisko ludzi myślących, ostatecznie stolica to najczęściej elita intelektualna kraju, dokładnie znają co wart jest PiS i mówią nam, dziękujemy za waszą "kiełbasę". Wystarłego temu miastu zrobiliście.

A co będzie z A.Dudą? Na razie z ust jego płynie „kiełbasa wyborcza”. Stanowisko prezydenta głównie w Polsce reprezentacyjne, nie pozwala na wywiązanie się ze składanych obietnic, ale Duda to człowiek inteligentny, on nie mówi, że zrobi, on mówi, że będzie się starał, złoży taką propozycję. Choćby pytanie do A.Dudy, jaką prezydent ma możliwość zmiany progu wolnego od podatków?

Tak więc A. Duda dziś obiecuje Polakom złote góry. A gdy go wybiorą, wtedy rozłoży ręce i zastosuje starą PiS-owską pieśń. Wszystko to „wina Tuska”, no dobrze, nie Tuska ale rządu, co powstanie po wyborach parlamentarnych. Ilu znajdzie tych, co kolejny raz uwierzą w tę starą pieśń i lekko zatęchłą "kiełbasę wyborczą"? Ilu będzie tych co nie chcąc PO będą chcieć oddać Polskę PiS, nie chcąc zobaczyć, że PO i PiS to nasz stary PO-PiS, czyli inaczej, bo słowo to lubisz red. Nichcik POLIN. PO-PiS = POLIN, choć dokładniej mówiąc Polska A. Duda myśli POLIN.


Bo przecież A. Duda realizując myśl Lecha Kaczyńskiego, wypowiedzianą na spotkaniu z weteranami Armii Andersa, co dezerterując utworzyli Izrael. Nie ważne kto rządzi w Polsce, teraz rządzimy my, jutro może kto inny... Interes Izraela będzie zabezpieczony. Tak, ta idea patrząc na głosowania A.Dudy A. Fotygi w PE w sprawie państwa palestyńskiego można być pewnym, że tę myśl A. Duda poniesie w przyszłość.

Zdjęcie: Lech Kaczyński uhonorowany za dotację z kieszeni Warszawiaków, wkopuje kamień węgiely pod muzeum Histori Żydów Polskich POLIN

 

KOMENTARZE

 • @Nichcik 01:16:29
  "i (Kaczyński) dofinansował budowę Muzeum Historii Żydów Polskich, POLIN kwotą 40 mln z kieszeni Warszawiaków"

  - Po śmierci LK, zamiast Muzeum, wybudowano Ministerstwo Kłamstwa i Propagandy POLIN, ... na dofinansowanie którego Platforma ukradła Warszawiakom i Polakom kolejne kilkaset milionów złotych, budując kwaterę główną Ruchu Żydosyjonistycznego na Europę Wschodnią, którą zarządzać mają żydosyjoniści z USA im Izraela.

  Na to Lech Kaczyński zgodzić się nie mógł, dlatego dokonano na niego zamachu w Smoleńsku. Niemiecki autor napisał w swojej książce, że bombę na pokład tupolewa pomagał wnosić jeden z najważniejszych obecnych polskich polityków. - Domyślcie się który?
 • Śmiejcie się! - 10.04.10 to "PRYSZCZ" / "Piekło dopiero się zacznie"
  W W środę, 29 sierpnia 2012 r., miesiąc przed marszem "Obudź się Polsko!", w obronie Telewizji Trwam, śp.prof.Józef Szaniawski, który nie dożył dnia marszu - nieoczekiwanie spadł w przepaść podczas górskiej wędrówki - napisał:

  "Dokładnie za miesiąc, 29 września 2012 r., ma się odbyć w Warszawie drugi ogólnopolski marsz w obronie wolnych mediów, ale zarazem przeciwko tym, którzy źle, nieudolnie i nieuczciwie rządzą państwem. /.../

  W Polsce powoli kończy się trwająca już zbyt długo epoka, kiedy rządzący III RP działali w myśl zasady "obiecanki cacanki, a głupiemu radość". Oczekiwania obywateli są dzisiaj dużo wyższe niż przysłowiowa kromka chleba z masłem, kiełbasa wyborcza, a nawet benzyna do samochodu.

  Ludzie nie chcą, by rządy nad nimi sprawowali politycy głupi, nieodpowiedzialni, fałszywi do szpiku kości, a nade wszystko nieudolni - wystarczająco sprytni, by zdobyć władzę, ale żałośnie nieskuteczni w jej sprawowaniu." (koniec cytatu)

  Po ponad roku od napisania tych słów, nasza wiedza dotycząca władz uległa zmianie. Światło dzienne ujrzała między innymi fotografia uśmiechniętego premiera Tuska, w conajmniej dwuznacznej scenie, z premierem Rosji Putinem, zrobionej w dniu zamachu* na polskiego prezydenta, w Smoleńsku.(*wersji wypadku do dzisiaj nie udowodniono).

  Powtórzę słowa profesora: "wystarczająco sprytni, by zdobyć władzę, ale żałośnie nieskuteczni w jej sprawowaniu."

  Nie wiem czy dzisiaj śp. prof. Józef Szaniawski podtrzymałby te słowa, które prawdopodobnie wypowiedział uważając, że zarządzający obecnie Polską ludzie, to "NASZ RZĄD".

  Biorąc więc pod uwagę "obecną wiedzę" można stwierdzić, że przynajmniej częściowo, śp. profesor mylił się.

  Ludzie współcześnie zarządzający Polską - nie wiadomo z czyjego, tak naprawdę nadania - byli "wystarczająco sprytni, by zdobyć władzę" i są perfekcyjnie wyrafinowani w jej sprawowaniu.

  TAK POWINNA BRZMIEĆ "DZISIEJSZA TEZA"

  prof. Szaniawskiego.

  Gdy rządzący, swoimi decyzjami,"wbijają Polakom nóż w plecy", media piszą o tym ... 'śmiejcie się, oni was tylko łaskoczą'.

  Gdy po 10.04.10 zabolało mocniej i spod koszuli, zszokowani, wyciągnęliśmy umazaną krwią rękę, media zaczęły usypiająco uspokajać: ... 'nie przejmujcie się, to tylko pryszcz'.

  Po głosowaniu w Sejmie, nad referendum w sprawie sześciolatków, dziennikarz wPolityce.pl, Łukasz Warzecha, napisał:

  "Pan premier Tusk pochwalił z mównicy sejmowej inicjatorów wniosku o referendum w sprawie obowiązku szkolnego dla sześciolatków. /... /

  Kilkanaście minut później głosami Platformy „Obywatelskiej” i drżącego o stołeczki Peezelu milion obywatelskich podpisów został z głośnym gulgotem spuszczony w klozecie. Władza spojrzała na Polaków i z miłością w oczach pokazała im gest Kozakiewicza."

  POWINNIŚMY WIEDZIEĆ: Koalicja PO-PSL podwyższając wiek emerytalny, dołożyła rodzicom obecnych sześciolatków kilka lat pracy, zabierając im jednocześnie kilka lat z emerytury.

  Ta sama koalicja PO-PSL obniżając wiek pójścia do szkoły, dzieciom tych rodziców >>> obecnym sześciolatkom > dołożyła "sześcioletniej sile roboczej" jeden jeden rok pracy, zabierając maluchom jeden rok dzieciństwa. - Wcześniejsze rozpoczęcie nauki to właśnie oznacza. - O to - myślę - tak naprawdę chodzi. Nik się nad tym nie zastanawia, bo jest to odległe w czasie, a na działaniach długofalowych opiera się skuteczna polityka. Wszystko wymaga szasu.

  Zmiana dla obecnych sześciolatków oznacza odebranie im jednego roku dzieciństwa i wydłużenie "wieku produkcyjnego". Rządowe zapewnienia, że to "dla dobra dziecka", jest więc jedną wielką ściemą, którą należy "między bajki włożyć". - Mamy tu do czynienia z drugą częścią reformy emerytalnej, tym razem dotyczącą najmłodszych Polaków.

  Polityka, to zajęcie z długofalowymi celami. - W kontekście powyższego, biorąc pod uwagę zamach w Smoleńsku z 10.04.10, warto sobie zadać więc pytanie: Po co zmieniono "Ustawę o obywatelstwie polskim"?

  W Polsce łatwiej jest dostać polskie obywatelstwo, niż zdać egzamin na prawo jazdy

  Czy Lech Kaczyński, gdyby nie zginął w Smoleńsku, dopuścił by do sytuacji, że Polska ma obowiązek dać polskie obywatelskwo każdemu, kto tego zechce? Do takiej sytuacji doprowadziła zmiana "Ustawy o obywatelstwie polskim".

  - A w planach jest ustawa reprywatyzacyjna warta 200 mld. zł. , której beneficjentami będą przede wszystkim nowi "polscy obywatele Izraela". Sprawa obywatelstwa i reprywatyzaji, te dwie sprawy się wiążą. Obydwum sprzeciwiał się śp. prezydent Lech Kaczyński.

  Czy mają one też związek z jego nagłą śmiercią w Smoleńsku? Możliwe, że tak. Tam gdzie chodzi o pieniądze wszystko jest możliwe, a tam, gdzie nie wiemy o co chodzi, przeważnie chodzi o pieniądze.

  Do tego dochodzi jeszcze jedno: zacytuję premiera Izraela Benjamina Netanjachu. Izrael jest "jedynym krajem, któremu grozi zagłada" (1). Żydzi w Palestynie "siedzą na beczce prochu" i szukają bezpiecznego miejsca schronienia. - Wiele wskazuje na to, że wybrali Polskę.

  Może to być, tak myślę, drugi powód uchwalenia nowelizacji do "Ustawy o obywatelstwie polskim", w takim kształcie, jak ona powstała i na której, skorzystają najwięcej Żydzi z Izraela i z USA. Dlaczego? Rząd Donalda Tuska "zadziwiająco mocno" zacieśnia kontakty międzyrządowe i kulturlne z Izraelem. O nowych "polskich obywatelach Izraela" mówi się wprost, "Nasi Izraelczycy".

  Dlatego ważne jest zbadanie, co było motywem zamachu w Smoleńsku i czy prace nad ustawami o obywatelstwie polskim i reprywatyzacją mogły być zablokowane przez śp.Lecha Kaczyńskiego i czy na ich rzecz miał miejsce lobbing z Izraela. To ważne pytania, bo coraz trudniej jest wierzyć w to, że "nieudowodniona katastrofa w Smoleńsku", była wypadkiem, a nie zamachem. Jeśli był wybuch, to mógł być zamach. Jeśli był zamach, to logiczne, że musiał też istnieć motyw takiego zamachu.
 • @Nichcik 01:22:19
  http://3.bp.blogspot.com/-CwBwbhFCQ74/Un5rcGjwEGI/AAAAAAAAADY/Ebvbj9gjo1I/s1600/JUDEOPOLONIA+pilnujcie+polski.jpg
 • Zdrada! PO zgodziła się na uchodźców z Afryki
  23.04.2015 / wPolityce.pl: O mocno niepokojących decyzjach europosłów Platformy Obywatelskiej pisze serwis radia RMF FM.

  Jak informuje korespondentka rozgłośni, politycy PO zgodzili się, by Polska - obowiązkowo! - przyjmowała kontyngenty uchodźców z Afryki. - Do decyzji miało dojść w trakcie spotkania władz Europejskiej Partii Ludowej w Mediolanie.

  Polscy politycy PO - mimo dotychczasowej krytycznej postawy i zapewnieniom, że takie przyjęcie uchodźców będzie jedynie dobrowolne- zdecydowali się wesprzeć przepisy, które zobowiążą nasz kraj do przyjęcia kontyngentów.


  Grupa EPL apeluje o obowiązkowe kwoty dystrybucji szukających azylu w krajach UE — napisano w oficjalnym komunikacie grupy po posiedzeniu w Mediolanie.

  Presję w tej sprawie wywierali Niemcy. Politycy PO byli posłuszni wobec swoich niemieckich kolegów. Zapisy są o tyle niekorzystne dla Polski, że wyznaczają większą liczbę uchodźców dla tych krajów, które… są duże. Przepisy złagodzić może nieco nasze zaangażowanie w misję humanitarną na Ukrainie, ale niewiele.


  Niemieccy eurodeputowani powiedzieli dziennikarce RMF FM, że Polska musi przedstawić konkretne liczby dotyczące Ukraińców w Polsce, aby przekonać europarlament a także Komisję Europejską. Oficjalnie nikt tego nie mówi, ale przyjęcie kilkuset uchodźców z Afryki to politycznie trudna i skomplikowana decyzja dla koalicji rządzącej w Polsce, zwłaszcza przed wyborami — czytamy.

  - Kilkuset? Jaja sobie robią.

  >>> http://nichcik.neon24.pl/post/121660,zdrada-po-zgodzila-sie-na-uchodzcow-z-afryki

  Niemcy spodziewają się najazdu 300 000 uchodźców z Afryki rocznie, ... i chcą abyśmy ich odciążyli! - Wymyślili sobie Polskę jako "wyjście awaryjne"! / To towarzystwo nic nie robi przez przypadek. Wszystko jest zaplanowane. Setkom tysięcy emigrantów potrzebny będzie teren do osadnictwa. Dlatego chcieli zmienić Konstytucję, żeby otworzyć drogę do sprzedaży lasów.

  Gdyby im się to udało, albo gdy im się to uda, uchwalą ustawę o reprywatyzacji, przyznającą Żydom i zagranicznym lobby ruchu żydosyjonistyczego prawo do nienależnych im obecnie wupłat za mienie polskich obywateli pochodzenia żydowskiego, którzy zmarli bezpotomnie, a których nieruchomości przeszły na własność gmin, i Skarbu |Państwa.

  Jak uchwalą tą ustawę, to nie będą mieli pieniędzy na wypłaty, dlatego będą musieli sprzedawać Lasy Państwowe, co Bronek obiecał w amerykańskiej ambasadzie. - I zacznie się kręcić. - Jedno zacznie napędzać drugie. Zanasze pieniądze żydosyjoniści zaczną kupować nasze lasy i budować domy, żeby "jedno Bambo, z drugim Bambo" miało gdzie mieszkać.

  W krótkim czasie będzie ich tyle, że Polacy nigdy nie będą w stanie wygrać wyborów, i tak Polska przestanie być Polską. - Myślę, że dlatego właśnie doszło do zamachu w Smoleńsku. Kaczyński wszystko blokował.


  Niemcy coraz bardziej obawiają się fali imigrantów z Afryki Północnej. Władze Bawarii rozważają nawet przywrócenie kontroli na granicy z Austrią. Takiego rozwiązania nie wyklucza minister spraw wewnętrznych Bawarii.  Wszystko zależy jednak od postawy Włoch. Jeśli władze w Rzymie potraktują imigrantów z Afryki jak turystów i dadzą im wizy na całą strefę Schengen, to kontrole mogą wrócić na granice, powiedział Joachim Hermann dziennikarzom Die Welt.

  Jego zdaniem Włosi powinni sami poradzić sobie z napływem ludzi z południa, a nie rozsyłać ich po całej Europie. Polityk doprecyzował, że chodzi głównie o imigrantów z Tunezji, którzy opuścili swój kraj w poszukiwaniu pracy, a nie o uchodźców z Libii, którzy uciekają do Europy bojąc się o własne życie.

  Herman domaga się także, aby Unia Europejska wprowadziła jasne regulacje dotyczące imigrantów zarobkowych. >> http://radioszczecin.pl/7,0,&szukaj=&s=12&idx=70504


  Polscy politycy PO - mimo dotychczasowej krytycznej postawy i zapewnieniom, że takie przyjęcie uchodźców będzie jedynie dobrowolne - zdecydowali się wesprzeć przepisy, które zobowiążą nasz kraj do przyjęcia kontyngentów.

  Grupa EPL apeluje o obowiązkowe kwoty dystrybucji szukających azylu w krajach UE — napisano w oficjalnym komunikacie grupy po posiedzeniu w Mediolanie.
  Tutaj trzeba dodać. / Tu się nic nie dzieje przez przypadek.

  Platforma w 2009 r. uchwaliła ustawę "O zmianie ustawy o obywatelstwie polskim". Warunki przyznania obcym obywatelstwa polskiego są tak niskie, że w Polsce trudniej jest obecnie zdać na prawo jazdy, niż obcemu dostać obywatelstwo polskie. - Gdy Lech Kaczyński zaskarżył ustawę do Trybunału Konstytucyjnego, kilka miesięcy później doszło do katastrofy.

  Wtedy zaczęła się "szopka"

  W Trybunale Konstytucyjnym stawili się pełnomocnicy Marszałka Sejmu Bronisława Komorowskiego, ... i pełnomocnicy Bronisława Komorowskiego Prezydenta Polski.

  Bronek z Bronkiem tak się sądzili jak piszę.

  Polak ma problem z prawem jazdy, a "jedno Bambo, z drugim Bambo" jedzie do Polski z pRezydenckim błogosławieństwem. - Aby dostać obywatelstwo polskie nawet języka nie musi znać. - SKANDALl ! ! !
 • @Nichcik 01:25:32
  Czy naprawdę musimy schodzić do poziomu brukowców w stylu "w sieci", a może uznamy za autorytet "Nie"? Można zadać pytanie, ilu polskich patriotów w służbie Caratu odwieźli na sybir pradziadowie Kaczyńskich? Pytać się czyim nazwiskiem jest "Kalkstein". Pytać się, jakie jest pokrewieństwo między prezesem PiS i jednym z UB-eckich zbrodniarzy. Daj sobie spokój z PiS-owskim PR, już nie raz ci mówiłem, że ci ludzie mają Polaków za bandę idiotów i niech mają, im bardziej będą mieli tym boleśniejszego kopa dostaną. Czy myślisz, że się na to warto załapywać?
 • @Jaromir 01:48:24
  "Można zadać pytanie, ilu polskich patriotów w służbie Caratu odwieźli na sybir pradziadowie Kaczyńskich?"

  - DAWAJ KWITY, ... CHĘTNIE UDISTĘPNIĘ JE U SIEBIE
 • @Nichcik 01:22:19
  Pytasz "Dlaczego? Rząd Donalda Tuska "zadziwiająco mocno" zacieśnia kontakty międzyrządowe i kulturlne z Izraelem. O nowych "polskich obywatelach Izraela" mówi się wprost, "Nasi Izraelczycy"."
  Już ci przecież Lech Kaczyński odpowiedział. Bez względu na to, kto będzie rządził, teraz rządzimy my... interes Izraela będzie zabezpieczony. PO-PiS = POLIN. I wszystko jasne, prawda?
 • @Nichcik 01:33:57
  Kiedy u nos we Katowicach klapła hala Kaczyński we blichcie lamp telwizyjnych uobiecou hilfe wszechnym lidziskom.
  Pojechou a ludze ze państfym sondzoom sie do dzisiek.
  Pyrsk ludkowie.
 • @Szlonski karlus 01:50:56
  - Odpowiedziołbym majster, ... ale nie rozumie po jakiemu godocie?
 • @Nichcik 01:49:52
  Czy nie wiesz, o tym, że pradziadowie Kaczyńskich byli carskimi oficerami? Gdzie służyli? Jeden z nich brał udział w Wojnach Krymskich, ale to tylko kilka lat w długiej służbie dla caratu. Co robili przez pozostały czas? Jakie zadania carat im zlecał?
 • @Jaromir 01:50:21
  "Pytasz "Dlaczego? Rząd Donalda Tuska "zadziwiająco mocno" zacieśnia kontakty międzyrządowe i kulturlne z Izraelem. O nowych "polskich obywatelach Izraela" mówi się wprost, "Nasi Izraelczycy"."

  - WIEM, ... TO PEŁOWSCY WYBORCY
 • @Jaromir 01:52:45
  "Czy nie wiesz, o tym, że pradziadowie Kaczyńskich byli carskimi oficerami? Gdzie służyli?"

  - Ty się mnie nie pytaj, tylko dawaj kwity jak masz. Jakbym ja wiedział, to już dawno by było na mojej stronie i mógłbyś przeczytać.
 • @Nichcik 01:55:51
  Chcesz kwity? Proszę cię bardzo " Jak twierdzi Jarosław Kaczyński, „zaginął w zawierusze rewolucji październikowej, ale już w polskiej formacji. Być może na Syberii”. Także dziadek ojca po mieczu był oficerem carskiej armii, zasłużonym w wojnie turecko-rosyjskiej. Wiadomo o nim tylko, że miał majątek w okolicach Łomży i tam ożenił się z miejscową dziewczyną."
  http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/212483,1,kaczynscy-lech-i-jaroslaw.read


  A teraz w ramach rewanżu przedstaw mi kwity, kiedy to Donald Tusk rozmawiał z Hitlerem i Stalinem. albo nie posługuj się pracami totalnych kretynów, z brukowca "W sieci". Albo rozmawiamy jak ludzie myslący, albo na poziomie PiS PR.
 • @Jaromir 02:05:08
  "A teraz w ramach rewanżu przedstaw mi kwity, kiedy to Donald Tusk rozmawiał z Hitlerem i Stalinem."

  - Ciągle pertraktują rozbiór Polski. Myślę, że w brukseli, nie wiem dokładnie bo zdjęcie niewyraźne
 • @Nichcik 02:08:23
  Ze Stalinem i Hitlerem? A Pis nie, czy za PiS nie sprzedawano (prywatyzowano) przedsiębiorstw? Czy to nie Glapiński, bardzo dobry znajomy (doradca prezydenta Kaczyńskiego) nie przygotował ustaw, na podstawie których fundacja Srebrna (Kaczyńskich) nie uwłaszczyła sie na budynkach RSW Prawa - Książka - Ruch przy ul. Srebrnej w Warszawie? Może więc Kaczyńskiego również dołączymy do tej zwartej gromadki na okładce brukowca "W sieci", pasuje tam tak samo jako Donald Tusk.
  Pasuje tam jak A.Duda do obrad Knesetu w Krakowie. Bracia jak swój ze swoim, nieprawdaż? Chcesz kwity, czy to już wiesz?
 • @Jaromir 02:24:05
  "Pasuje tam jak A.Duda do obrad Knesetu w Krakowie. Bracia jak swój ze swoim, nieprawdaż? Chcesz kwity, czy to już wiesz?"

  - Eeee ... tam! Odgrzewany NEEWS. / Założę się, że niewielu wie, że zgodnie z Weekeeleaks Komorwoski chodził do Amerykańskiej ambasady ustawiać ustawy reprywatyzacyjne ich finansowanie. Tfu. Zdrajca.

  Na dokładkę, chciał dać Żydom więcej niż wszyscy inni, a kasę wziąć ze sprzedaży Lasów Państwowych. - Możesz to popchnąć dalej, bo na moją stronę niewielu chodzi, ... a szkoda, bo tam wszystkie kwity w sprawie handlu lasami są.
 • @Nichcik 02:30:49
  http://i2.ytimg.com/vi/FUJ43-cj1Eo/hqdefault.jpg
 • Andrzej Duda o reprywatyzacji "mienia pożydowskiego" od 1:30
  I przyjmijmy że POLIN to zmodernizowany "projekt JUDEOPOLONIA" prowadzony przez "konsorcjum żydo-amerykańskie", ... "kondominium pod żydowskim zarządem". >>> http://nichcik.ne.3lab.info/post/120272,andrzej-duda-o-reprywatyzacji-mienia-pozydowskiego-od-1-30
 • Wiadomo, czego od Polski żądają Żydzi. Dostaną?
  World Jewish Restitution Organization chce nas Polaków, w bezczelny sposób okraść! Chcą nas okraść robiąc to rękoma swoich agentów wpływu, wpływając na stanowienie prawa w Polsce! Przy tej aferze, "afera Rywina" to "pikuś"! - Pozwolimy im na to?

  WJRO ustanawia "specjalnego agenta" w Waszyngtonie, a polskie media milczą!

  http://polishrestitution.com/wp-content/uploads/2014/11/WJRO-Appoints-David-Feinman-As-First-Ever-DC-Representative-11-10-2014.pdf

  Żądania WJRO zawarte są w dokumencie, którego fragment zamieściłem niżej. Całość > http://polishrestitution.com/background/timeline/

  "Deklaracja z Terezin" zaznacza: "mienie pożydowskie bezpotomnie zmarłych powinno być podstawą ocalałych z Holokaustu". - Polska pod tą deklaracją się nie podpisała.

  Tutaj trzeba przypomnieć że szacunkowo chodzi o zwrot mienia szacowanego na gigantyczną dla nas kwotę $30 - 36 mld USD. / Dodajmy, że "ocalałych z Holokaustu", z uwago na "naturalną kolej rzeczy", nie pozostało przy życiu zbyt wielu. - WJRO tak naprawdę walczy o zapełnienie swojej własnej kiesy, przez próbę przywłaszczenia sobie prawa do spadku po polskich Żydach. >>> http://nichcik.neon24.pl/post/118196,wiadomo-czego-od-polski-zadaja-zydzi-dostana
 • @Nichcik 02:51:11
  Tu akurat się z tobą zgadzam. Po skokach na Polski majątek określanych "reprywatyzacja", następnie "Komisja Majątkowa" szykuje się kolejny skok póki nie znaleziono ładniejszej nazwy określmy go "World Jewish Restitution Organization". Tyle, że bez względu na to, czy prezydentem będzie Komorowski, czy Duda, czy u władzy będzie PO czy PiS, ten program będzie realizowany.
 • I po co dyskutowac z red. Nichcikiem?
  Wszelka polemika z Nichcikiem - tylko go nobilituje.
  Szkoda czasu.
 • @krysz 09:43:57
  Red. Nichcik jest dla mnie ciekawym obiektem z psychologicznego punktu widzenia. W jego tekstach jak w lustrze widać całą miałkość PR PiS. Władze PiS uważają się za nieomylnych, wręcz Bogów, a reszta to motłoch, motłoch którym można sterować albo za pomocą polskojęzycznych mediów redemptorystów, mediów zależnych od PiS, czy też TVN, jeśli chodzi o przeciwników PiS. To dokładnie prezentuje red. Nichcik. Tworzone na podstawie całkowicie zmanipulowanych danych sondaże, wielokrotnie powtarzanie tej samej informacji, może ktoś uwierzy. Słowa kluczowe jak "zamach" itd. Rozmawiam z nim, gdy już przekroczy wszelkie normy w opowiadaniu swoich treści. Ten tekst powstał, bo koniecznie chciał udowodnić, że w Warszawie sfałszowano wybory, przyznam się uczciwie, trochę to sprowokowałem. Kolejny tekst, jeśli tylko przełamię wrodzone mi lenistwo powstanie ze względu na jego ostanią akcję propagandową jakoby to JKM był żydem. Może i jest nim, co mi tam, nigdy nie dzielę ludzi na Żydów Polaków, Anglików, Niemców... a na mądrych i głupich. Ale by być uczciwym trzeba powiedzieć, kto tworzy jego ulubioną partię, czyje interesy rzeczywiście popiera. Problem red. Nichcika ze mną polega na tym, że ja swoje teksty opieram na druzgocących dla jego propagandy faktach. A fakty te są druzgocące, bo propaganda PiS nakierowana jest na "półidiotów", w momencie, gdy trafi na człowieka myślącego rozpada się w puch, jak teoria wybuchowa Macierewicza, gdy przypomni się mu o wynikach sekcji zwłok, które wykluczyły, by w pobliżu ofiary wybuchł jakikolwiek ładunek wybuchowy. Zobacz, że red. Nichcik działa dokładnie zgodnie z modelem Macierewicza, jeśli fakty twierdzą inaczej niż ja, tym gorzej dla faktów, a gdy wielokrotnie powtórzę tę samą treść stanie się ona prawdą (to model wywodzący się z linii propagandowej Gebelsa).
 • @Nichcik 01:19:26
  Popatrz, nie zauważyłem tego wiekopomnego wpisu, musiałem już być mocno śpiący
  "na dofinansowanie którego Platforma ukradła Warszawiakom i Polakom kolejne kilkaset milionów złotych" to Platforma ukradła a Kaczyński co zrobił? On nie ukradł, on zgodnie z prawem dał. A rząd J.Kaczyńskiego też nie ukradł? No patrz jaki relatywizm oceny czynu.

  "Na to Lech Kaczyński zgodzić się nie mógł, dlatego dokonano na niego zamachu w Smoleńsku. " Motasz się jak Macierewicz, co to nie może ustalić ileż to tych wybuchów bez fali uderzeniowej, dźwiękowej i termicznej było. Ustalmy może z jakiego powodu dokonano tego "zamachu" na samolot dowodzony, zgodnie z jego wolą wyrażoną na piśmie Gosiewskiego przez L.Kaczyńskiego, który próbował lądować w warunkach absolutnego braku widoczności wbrew przepisom bezpieczeństwa ale z gen. Błasikiem, który do końca przekonywał pilotów, że we mgle bez naprowadzania da się jednak wylądować, dokonano? Słyszałem, że z powodu tego, że w Gruzji przeszkadzał Putinowi, że z powodu tego iż PO koniecznie chciało fotel strażnika żyrandola a teraz nowość, bo Kaczyński nie zgadzał się z wizją muzeum na które on i rząd jego brata dał (nie kradzione podatnikom) pieniądze. Tyleż powodów, aż się w głowie kręci.
 • @Jaromir 01:48:24
  "...Pytać się, jakie jest pokrewieństwo między prezesem PiS i jednym z UB-eckich zbrodniarzy'..."

  Brakuje właśnie USYSTEMATYZOWANEGO spisu "ważnych i / lub bogatych żydłaków w POlsce".
  Żeby "Kowalski" mógł wpisać z google, "żydzi w knesejmie" i dostać imiona, nazwiska i adresy.
  I zdecydować każdy z osobna, czy im płacić sowite emerytury, czy przerobić na liście...

  PRAWDA (no, nie ta moskiewska) nas wyzwoli :)
 • @Nichcik 02:51:11
  W dobie Internetu, gdy każdy ma dostęp do informacji (jeśli umie "pytać"), to mogą się doczekać....

  "Auschwitz reaktywacja", TYM RAZEM z polską obsadą :)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031