Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
42 posty 584 komentarze

Jaromir

Jaromir - Człowiek, który odcina się od kultury i historii swych ojców jest jak iskra, co zgaśnie zawieszona w bezmiarze przestrzeni.

Macierewicz trafiony w kuper, aż zadymiło

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Chyba nie pomylę się zbyt mocno, gdy powiem, że w opowieści smoleńskie Macierewicza mało już kto wierzy. Jest wiele różnych innych wersji, większość uważa, że tak do końca tej katastrofy nie poznamy, ale teorie wybuchowe Macierewicza?...

Od samego początku zarówno Macierewicz jak i ludzie związani z PiS szukali i popierali cokolwiek, co by wskazywało, że w Smoleńsku nie było katastrofy a zamach. Jak wiadomo, katastrofa w Smoleńsku mocno obciąża PiS i mimo, że to oni ponieśli największe straty, w tym samolocie upakowano w większości zwolenników tej partii, to jednak ryzyko jakie podjęto, by zrównoważyć a może i przyćmić sukces propagandowy ekipy premiera Donalda Tuska, jakim było odebranie przyznania się Rosji do ludobójstwa w Katyniu było zbyt wysokie.

Przyznanie się PiS do tego, że to oni łamiąc wszelkie zasady ustalili listę pasażerów, dzięki której katastrofa i śmierć pasażerów na pewien czas zachwiała działaniem kraju i jego obronnością, a także odebrało stanowiska z rąk sprzyjających im ludzi. Przyznanie się do tego, że to po locie do Gruzji Lech Kaczyński wymagał, by piloci wykonywali jego polecenia, a potwierdził to na piśmie Gosiewski, swoim pismem z dnia 23.09.2008 nie wchodziło w rachubę. Nie mówiąc o tym, że śledztwo wykazało iż już przy starcie były naruszone zasady bezpieczeństwa. Piloci startowali z prognozą pogody nie wskazującą na możliwość lądowania w Smoleńsku, jak wiemy lotnisku o wyposażeniu zamkniętego do codziennej komunikacji lotniska polowego.

 
Zwróćmy uwagę na to, że mimo tego iż wtedy Gosiewski protestował przeciw przyznaniu pilotom, którzy odmówili Kaczyńskiemu wykonania jego rozkazu, srebrnego krzyża zasługi dla obronności. Dziś myślę, że każdy Polak w sercu przyznał by nie srebrny a złoty, a może i platynowy krzyż, gdyby wtedy Protasiuk nie zgodził się na próbę lądowania w beznadziejnych warunkach pogodowych, jak wymagali to „wielcy” na pokładzie tego samolotu i poczekał w powietrzu, lub odszedł na lotnisko zapasowe. No cóż, jedno przysłowie mówi „Mądry Polak po szkodzie”.

 
Stąd Macierewicz, międzynarodowe media redemptorystów i media zależne od PiS podjęły ogromną pracę PR, by ukryć niekorzystne dla PiS fakty, wywołać w Polakach poczucie, że był to zamach.

A tu chyba nasuwa się inne przysłowie, chyba  jeszcze mądrzejsze, „Taki morał Polak kupi, że przed szkodą i po szkodzie głupi”.

Polityka uprawiana na trumnach ofiar towarzyszyła nam przy wszystkich wyborach. W nadchodzących wyborach Macierewicz też przygotowywał tę politykę. Mieliśmy już wcześniejsze wystąpienia Macierewicza, mówiącego o nowym „światowej sławy”, jak to wszyscy w zespole Macierewicza, ekspercie z Danii. Pojawiła się książka, dziennikarza niemieckiego, co powoływał się na niemieckie służby wywiadowcze, które całkowicie się od tych rewelacji odcięły. I gdy wszystko było dograne, wybuchł przeciek z odczytów zapisu ścieżki dźwiękowej z kokpitu. Przeciek, jak już dziś wiemy ogólnie prawdziwy, choć w szczegółach naciągany. Takie działania ze strony PiS już mieliśmy. Pamiętamy przeciek informacji o wykryciu TNT w szczątkach samolotu. Dziś PiS dostało własną bronią. A cios jest bolesny. Dziś tylko Macierewicz opowiadał o szalbierstwie, znany jest z takich słów, swego czasu nazwał człowieka obrażającego żołnierza polskiego "zaprzańcem", zapominając o tym, że zarówno on po sprawie z Nangar Khel jak i Lech Kaczyński po słowach wypowiedzianych w locie do Gruzji na ten „tytuł” zasługują.

Dziś niemrawo PiS i jego zwolennicy mówią o sfałszowaniu zapisów czarnych skrzynek, opowiadają, że nie badano zapisów a tylko kopie, licząc na niewiedzę czytelników, że nikt na świecie nie bada zapisu oryginalnego a właśnie kopie, bo gdy kopia ulegnie zniszczeniu strata mała, gdyby zniszczeniu uległ oryginał, strata była by niepowetowana.

Łapią się jak tonący brzytwy beletrystyki niemieckiego dziennikarza, którego źródła są tak mgliste, jak źródła ekspertów Macierewicza. Chcą kroczyć spalonym mostem, którego już nie widać, ratują starą linię propagandy. No cóż, gdy przez 5 lat wierzyło się w bajki, dziś trudno sobie prawdę powiedzieć. Ale jak mawiają bracia Czesi „To se ne wrati...” To tylko obraz bezradności wobec faktów.

Czego by nie powiedzieć, mamy dwa dni do obchodów 5 rocznicy katastrofy w Smoleńsku. Te obchody, tę rundę tańca na trumnach, PR-owsko PiS przegrał i to z kretesem. A ofiary i ich rodziny? A czy ktoś z ich uczuciami przez ostatnie 5 lat się liczył? Czy rozgrzebując sprawę nitów w ciele jednej z ofiar, mówiąc o telefonach i strzelaniu do ofiar, o trotylu, o zdradzonych we mgle, ktoś o tym myślał?

W to święto Polak pochyli się nad tragedią rodzin ofiar, a politycy? No cóż oni pomyślą, jak ten fakt wykorzystać lepiej dla swego celu w następnym starciu, jakim są najbliższe wybory. No ale czego wymagać od polityków? 

KOMENTARZE

 • Komentarze
  Nie poznaję ani 3obieg, ani Neon24. Skąd tylu troli się bierze? Czyżby przed wyborami więcej płacą?
 • @
  Katastrofa, której nie było

  http://zamach.eu/100728%20Katastrofa,%20ktorej%20nie%20bylo/Katastrofa.htm

  całość pod linkiem

  http://zamach.eu/

  Smoleńsk - wypadek, czy zamach?

  https://www.youtube.com/watch?v=OA--KSwhhFY
 • @ewinia 02:28:47
  Lot do Tbilisi, na pomoc żydowskiej agenturze w Gruzji

  Lech Kaczyński: Panowie, kto jest zwierzchnikiem sił zbrojnych?
  Grzegorz Pietruczuk: Pan, Panie Prezydencie.
  Lech Kaczyński: To proszę wykonać polecenie i lecieć do Tbilisi.
  - Jeśli ktoś decyduje się być oficerem, to nie powinien być lękliwy.
  Autor: prezydent Lech Kaczyński, 15.22
  Opis: po wyjściu z kabiny pilotów, do dziennikarzy i notabli lecących samolotem.
  - Jeszcze się policzymy!
  Autor: prezydent Lech Kaczyński
  Opis: wypowiedziane podczas wychodzenia z samolotu do kapitana Grzegorza Pietruczuka.
  - Czy rząd zamierza tolerować tego typu elementy rozprężenia [tak w oryginale] oraz nieprzystojące żołnierzom zawodowym tchórzostwo w obecności Głowy Państwa?
  Autor: Karol Karski
  - Żołnierz ten przyniósł wstyd Państwu Polskiemu oraz jego Siłom Zbrojnym. Wykazał się tchórzostwem, gdy tego samego dnia w Tbilisi lądował samolot prezydenta Francji. Przyniósł wstyd Państwu Polskiemu w oczach innych głów państw znajdujących się wówczas na pokładzie i doprowadził do drwiących z Polski artykułów w prasie zagranicznej.
  Autor: Karol Karski
  Opis: o kapitanie Grzegorzu Pietruczuku
  Co do kpt. Pietruczuka to poleciał jeszcze raz z ratownikami na Haiti. Później przeszedł w stan spoczynku, wpadł w depresję - tego co mi wiadomo po całej nagonce na jego osobę ze strony ludzi prezydenta miał załamanie nerwowe. Pilot Protasiuk był w czasie lotu do Gruzji II pilotem kpt. Pietruczuka . Presja na niego była . A co do przygotowania lotu do Smoleńska wystarczy poszukać w internecie, żeby zobaczyć, że miało to charakter pospolitego ruszenia: niedokładna lista pasażerów, zbyt późny wylot. Presja na kpt. Protasiuka wynikała z chaosu całej tej eskapady oraz z doświadczeń pilota z wizyty w Gruzji. Spróbujcie postawić się w jego sytuacji. Co by nie zrobił to źle.
 • @ewinia 02:28:47
  Im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą. Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą. Oto dwa cytaty, ilustrujące pogląd Josepha Goebbelsa na oddziaływanie propagandy. A teraz zastanówmy się, jak często w mediach wypowiadają się przedstawiciele MAK i PKBWL nt. przyczyn katastrofy TU-154 w Smoleńsku, a jak często swoje teorie (dość zmienne) przedstawiają zwolennicy spisku, czyli zamachu?
  Która wersja nosi znamiona prawdy, a która kłamstwa, jeżeli rozpatrzymy to przez pryzmat tych dwóch zasad Goebbelsa? I kto w swoim sposobie formułowania poglądów przypomina bardziej metodologię wspomnianego ministra Rzeszy? Na raz sformułowaną wersję PKBWL, jest już niemal tysiąc odmiennych wersji (niejednokrotnie
  sprzecznych ze sobą - np. sztuczna mgła i drzewo, a wybuch w powietrzu i bez drzewa). Co człowiek - to pogląd. Mnóstwo publicznych wypowiedzi opiera się na sformułowaniu "ja wierzę..." a dalej jest określona teoria. Jeżeli samolot wybuchł w powietrzu, to po co było dobijać rannych? Jeżeli samolot nie rozbił się o drzewo, to dlaczego jest awantura o to, że Rosjanie wycięli drzewa?
  Co wybuchło na pokładzie samolotu: trotyl, czy bomba termobaryczna? A może jedno i drugie? Jeżeli w ogóle nastąpił wybuch, to dlaczego ocalały bębenki uszne ofiar? (np. ekshumowanego Wassermana, czy Walentynowicz). Jeżeli to była bomba termobaryczna, to dlaczego został niespalony wrak? (jak sama nazwa wskazuje podczas wybuchu takiej bomby następuje niezwykle wysoka temperatura, a samolot jest zbudowany z łatwotopliwego aluminium) Dlaczego na potwierdzenie hipotezy wybuchu nie wskazują zapisy rejestratorów, ani stan przedmiotów znalezionych na miejscu? Np. sztuczny horyzont (taka kulka niebiesko-czarna z podziałką pod kreską symbolizującą samolot) odnaleziony na miejscu zatrzymał się w pozycji odwróconej i przechylonej o około 200 stopni co wskazuje na to, że samolot w chwili uderzenia o ziemię "leżał na plecach" z lekkim przechyłem. Dlaczego nie znaleziono dowodów na działanie rzekomego meaconingu? Dlaczego jest tak wiele hipotez nt. zamachu przeciwko jednej tylko o wypadku? Dlaczego na głowie prezydenta ocalały włosy, a na ciele odzież, skoro miałby on zostać spalony w wybuchu bomby termobarycznej?Jeżeli nie było mgły (jak twierdzą niektórzy), to dlaczego piloci zeszli tak nisko? Powinni przecież widzieć lotnisko z wysoka. Jeżeli lot był spóźniony o pół godziny, to jak zaplanowano wybuch, który rzekomo miał miejsce na kilkanaście sekund przed wylądowaniem samolotu? Gdyby lot był planowy, to wybuch zniszczyłby pusty samolot na lotnisku, gdy wszyscy byliby już na uroczystościach w Katyniu.
  Jeżeli bombę odpalono zdalnie, to kto i jak to zrobił? Dlaczego zeznania świadków w większości przypadków umiejscawiają jakieś odgłosy wybuchów w czasie, gdy samolot (lub jego resztki) leżał już na ziemi (np. tak twierdzą piloci z Jaka-40)?
  Sporo tych wersji spiskowych przeciwko tylko jednej wersji PKBWL i MAK. A przecież całe 100% historii tego zamachu" jest na nagraniu rozmów pilotów w czasie tej mglistego wylotu. Jest też nagrane, kto przychodził i co mówił. Jest tez wycie ostrzegawczych urządzń made in USA i spokojne odliczanie jednego pilota, ile ich dzieli metrów od śmierci: 120 110 100 0 80 70 60 50 40 30 20 10 aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!! A polski kapitan samolotu NIE MIAŁ ABSOLUTNIE UPRAWNIEN ABY ZEJŚĆC PONIŻEJ 120 metrów bez widoczności lotniska.
  ABSOLUTNIE. Kto mu rozkazał? Tusk, Putin, Merkel, Obama, Łukaszenka? A może ruda Julka z Mokotowa?
  Możliwe, że cynicznego brata męczennika nachodzi momentami zwątpienie, czy dalej ciągnąć tę tragifarsę. Ale jak teraz to wszystko odkręcić? Przecież wówczas zaciśnie mu się na karku pętla, którą sam dobrowolnie sobie założył! Zabrnął w sam środek szamba, więc jakikolwiek sensowny odwrót nie jest możliwy. Pozostaje ucieczka do przodu, do psychiatryka. Czy choć ten jeden jedyny raz w życiu ten tchórzliwy człeczyna zbierze się na taką odwagę? Czy, jeśli przez ponad 60 lat pojęcie honoru było mu obce - na koniec nędznego żywota łaski i zaszczytu tegoż honoru dostąpi?
  Wątpię. Czy w końcu Macierewicz z swoimi ludżmi prawdopodobnie z CIA, zażąda od swoich mocodawców z USA lub NATO treści rozmów braci w czasie lotu do Smoleńska, która to rozmowa jest kluczem do wyjaśnienia tej katastrofy. Tak samo Macierewicz ani słowa nie chce wypowiedzieć, dlaczego rabini w ostatniej chwili zrezygnowali z lotu do Smoleńska???
  Czy prawdą jest, że tym samolotem TU-154 były transportowane rakiety typu ,,Grom” na rzecz Gruzji w 2008 roku???
 • @Wrzodak Z. 08:24:02
  Panie Zbigniewie, ależ nikt z zainteresowanych nie chce prawdy. Ujawnienie prawdy pokazałoby, że przyczyną katastrofy smoleńskiej było bałaganiarstwo, brak profesjonalizmu, głupota wszystkich stron tego wydarzenia, to jest ś.p. prezydenta Kaczyńskiego i jego kancelarii, rządu Tuska i rosyjskich kontrolerów lotu. Oczywiście każda ze stron w różnym stopniu.
 • @Jabo 12:26:05
  Dokładnie, dziś nikt nie chce wyjaśnienia, zbyt dużo głów by poleciało. Zobaczmy, Sasin, Duda, ludzie bezwzględnie odpowiedzialni za łamanie procedur (choćby lista pasażerów) dziś wystawiani są do wyborów na prezydenta Warszawy czy Polski. Inni ludzie odpowiedzialni za cały bałagan też jakieś stanowiska piastują. Oczywistym jest, że próbowano lądować na nieczynnym lotnisku w warunkach w których nawet w Warszawie wyposażonej w ILS bodajże 2 nie wolno lądować. Za to wszystko odpowiada środowisko PiS. Do tego dołóżmy fakt opóźnienia w wylocie, czym zmarnowano może ostatnią szansę lądowania. Wszystko było w rękach bardzo niekompetentnego człowieka, Lecha Kaczyńskiego, któremu musieli udowodnić, że naprawdę się nie da a i tak na pewno usłyszeli by gorzkie słowa.
  Za katastrofę winę ponosi PIS, za nieudaczne śledztwo PO, choć i nasze wojenki polsko - polskie. Przecież dlaczego nie ma w Polsce wraku, skrzynek itd? Nie dlatego, że Rosja potrzebuje je do śledztwa a dlatego, byśmy my się kłócili, by tworzono teorie spiskowe. Nie mógł sobie Putin dobrać lepszego współpracownika niż Macierewicz. On najlepiej realizuje politykę mieszania Rosji w Polsce.
 • czyli smoleńsk wygląda tak...
  Błasik z Kaczyńskim zamordowali Protasiuka..... Kaczyński oskarżył o tę zbrodnię fałszywie Donalda... Donald 5 lat trzymał odczytany stenogram, aby wyciągnąć go przed wyborami, bo czuje, że ich kandydat może przerżnąć wybory. Prokuratura nie wie, jak się zgrywa czarne skrzynki...
  Winni zaniedbań lotu do smoleńska, lądowania samolotu Casa nie POnieśli odPOwiedzialności... Przylot prezydenta do smoleńska obstawiał 1 ochroniarz bor, który niczego nie sprawdził. Kamery na lotnisku w cudowny sposób nic nie nagrały ( to kraj cudów, zawsze kamery tracą obraz jak chodzi o władze).. zapewne kaczyński po paru małpkach nie szedł po prostej, ale za to na kursie i na ścieżce... Protasiuk, ofiara Błasika i Kaczyńskiego, został oskarżony przez prokuraturę o spowodowanie wypadku, a sprawę umorzono ze względu na to, że ofiarę nie można wsadzić do więzienia, bo akurat nie żyje. Błasik, sprawca wypadku, nie został oskarżony przez nikogo, ani zdegradowany, choć to akurat można zrobić.
  Pytanie: co to za elita leciała tym samolotem, skoro wojsko mamy i mieliśmy w totalnym rozkładzie? I od czego dana elita jest? CZy to odpowiada definicji elity, czy jest zaprzeczeniem? Czy to ta elita pozwala latać pilotom bez kwalifikacji? To oni oszczędzają na szkoleniach etc? A więc - dlaczego lądowanie w smoleńsku mamy uznać za narodową tragedię.
  Pytanie kolejne: dlaczego Donald tak mało ostatnio lata, czyżby coś zajarzył? POłapał się, że latanie jest mało bezpiecznym sportem? Przestał być matołem?
  Dlaczego miałem rację, pisząc, że głupota Kaczyńskiego go zabije? xDD... może mi to ktoś wyjaśni xD
  Co łączy Kaczyńskiego i Putlera? Obaj byli carami.... tak im się zdawało.... Całe szczęście, że jest jeszcze śmierć. A co będzie, jak śmierć zdechnie? To będą dopiero... ciekawe czasy..... W następnym odcinku ;-)
  Dlaczego nikt się nie zainteresował, jakie chamio z polityków nękało pilotów, przytrzaskiwało im ręce drzwiami kabiny pilotów, i tak dalej? Może przed wyborami warto takie sprawy przypomnieć? No i może przypomnieć tego gościa lepiej, który ścigał pilota po odmowie lądowania w Tibilisi?
  Czy ja i Komorowski znamy przyszłość i dlaczego xD..... Dlaczego ludzi, którzy opowiadają, że latanie jest bezpiecznie, nie kieruje się na badania psychiatryczne albo nie karze się karą grzywny lub więzienia? Dlaczego takie brednie opowiada się w tv? Chodzi o kasę? Media i "eksperci", "biegli", kłamią, z niskich pobudek? Powinni dostać wyższy wyrok? Dlaczego ich nie stawia się przed sądem, za wprowadzenie konsumenta w błąd? Co robi w tej sprawie rzecznik konsumenta itp? I dlaczego nic? NIe pomyślał? W tak wielkim kraju nie ma ludzi, którzy myślą? O jakiej elicie mówimy... gdzie ona jest? Może nie zarabia na tyle, aby należeć do rasy "nadludzi"? Panie hitler, pardon, panie Tusk. Masz pan w tej pożal się boże ojczyźnie niezłe liberalno-hitlerowsko-katolickie szambo. I będzie ci się to czkawką odbijać, jak tu wrócisz.... I kiedy wreszcie wybudujesz tę eksterytorialną autostradę do Moskwy.... kurczę, trzeba mieć niezły talent, aby mając tak wielki i zamożny kraj, nie być w stanie przez dwie kadencje wybudować jednej małej niby-autostrady z dwoma pasami, która zaraz po budowie się okaże za mała - jakiś tuman nie doszacował obciążenia... To jest jakieś państwo, gdzie robi się tak grube błędy obliczeniowe? Przecież za tym powinien iść cały sztab ludzi, obliczenia że mucha nie siada.... chyba, że panie Tusk, wam i reszcie katolickiej władzy chodzi o to, aby się zwyczajnie nakraść. A to wtedy trzeba tę autostradę kilka razy budować. Na pocieszenie mogę powiedzieć panu, panie były premierze, że nie tylko pan jest matołem. A Ameryka? Kuba? Rosja? Jesteś pan w doborowym towarzystwie matolstwa światowego... można lekko z tej deprechy w jakiej pan tkwisz się odbić... całym tym światem dowodzi jakiś niezły przygłup. Ale już pora na niego.. pora pakować walizki, brać szczoteczkę do kłów xD... Dlaczego Polska jako kraj zaczęła tak mocno śmierdzieć dopiero pod przewodem panującej tu religii katolickiej? Kiedy biskupi mogli już sobie grabić ile chcieli? Skąd się wzięło w tak chrześcijańskim kraju 850 ooo głodnych dzieci? Cud? Żeby katolicy mieli z kogo się śmiać?
  Ja osobiście uważam lądowanie w smoleńsku za udane. Pomimo że zginęło tam parę uczciwych osób, reszta... galantno sobie zasłużyli. Za te 25 lat kryzysu... sztucznego. Warto było, panie Protasiuk, tam wylądować.... kawał dobrej roboty. Naród specjalnie pana pasażerów nie opłakiwał, nie zauważyłem.
  Kupcie sobie panowie władza nowe samolociki. Większe, takie aby wszedł cały rząd i cały parlament. A w drugim ministerstwa finansów i zdrowia. Zrzucimy się wam na paliwo i wio, katolickie matoły..... wio.. wy którzy niszczycie ten kraj lepiej, jak Adolf Hitler... Do samolocików, tankować i latać.. przecież to jest bezpieczne, matoły..... banda "elit" ze słownictwem z marginesu alkoholowo-bandyckiego. Wsiadać, tankować, latać... na nasz koszt, draństwo z krzyżami na piersiach, draństwo z nielegalnym krzyżem w sejmie... w szkołach.... A wy prokuratura, policja, służby, nie myślcie, że ta głupia władza nie odbije się na was. Pojedziecie na wschodni front, zobaczycie, do czego prowadzi sytuacja, kiedy zdrajców nie sadza się na szubienice...
  CZy to w tym kraju w biały dzień Donald Tusk okradł OFE na grube miliardy, i żaden prokurator tyłka z miejsca nie ruszył???? Podwyższając ustawę o wieku emerytalnym wprost okradł miliony obywateli, czyniąc z podatku emerytalnego fikcję i czyniąc z państwa pobierającego ten podatek złodzieja.... A prokuratura - krzyżak w krzyżaka, i krzyżakiem pogania..... i nic? Jak na chrześcijanina, trochę mało.... Czy to jest państwo, czy zwykła mafia? Za taką mafię ktoś rozsądny chce oddawać życie? heheheh ... prędzej krzyżyk na drogę.. NIe ma żadnych państwowych tajemnic, panowie prokuratorzy.. wszystko jest jawne prędzej czy później... o tym musicie pamiętać kiedy zamiast zdrajców ścigacie dziennikarzy...
 • @Casey 01:43:58
  Wszędzie w necie pełno opłacanych troli - to widać i czuć...
  Trzeba by prawo tak zmienić, aby oszustów karać surową grzywną i więzieniem, a organizatorów tych oszustw - utratą korzyści z przestępstwa oraz zakazem pracy na publicznych stanowiskach na długo.... jak również w spółkach skarbu państwa ;-)....
  Trole konsumenckie, ściemy konsumenckie, i to samo z polityką jest.
 • @Leon. 15:29:24
  Ze zwolennikami PiS jest, tak, że gdy im się prawdę powie, zawsze wyciągają wszelkie prawdziwe i domniemane winy PO. Do tego to ludzie, dość ubodzy, skoro używają zdezelowanych klawiatur. Zawsze im się litery O i P zacinają.
  Zgadzam się, że w Necie pełno opłacanych trolli, pełno kłamców, tylko, żeby zacząć karać, trzeba by zacząć od Macierewicza, Błaszczyka, na Hofmana chyba już prokurator czeka. Gdyby organizatorów tych oszustw karać z pewnością kierownictwa partii by już siedziały. A skoro już wspominasz o radach nadzorczych, to wiesz w jakim jedynym rządzie, jak do tej pory panie do towarzystwa opłacano właśnie stanowiskami w radach nadzorczych? W rządzie Kaczyńskiego i chodzi o niejaką panią Anetę.
 • Straszna Katastrofa.
  Tyle ludzi zginęło żeby w Polsce politycy mieli o czym rozmawiać, wojować.. A czy ktoś się zastanowił w ogóle co ofiary katastrofy mają do powiedzenia? Nie mówią bo już ich nie ma między nami ale gdyby mogły coś powiedzieć...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31