Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
37 postów 584 komentarze

Jaromir

Jaromir - Człowiek, który odcina się od kultury i historii swych ojców jest jak iskra, co zgaśnie zawieszona w bezmiarze przestrzeni.

Politycy PiS znów się poPiSali

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zbliżają się wybory i każda partia dba o swój wizerunek, bo każdy wybryk polityka może partię dużo kosztować. Jednak czołowi politycy PiS mają to za nic.

Nie tak dawno Adam Hofman został uhonorowany złotym nocnikiem za sikanie na trawnik starego miasta w Elblągu, co zarejestrował monitoring a już znowu możemy usłyszeć o tym i innych politykach z jak najgorszej strony.
 
Politycy Adam Hofman, Mariusz Antoni Kamiński, Adam Rogacki i Dawid Jackiewicz wraz z żonami udawali się samolotem do Madrytu. Jak „wiejski cwaniak” do samolotu wnieśli własny alkohol, którym się raczyli. Panowie głośno rozmawiali. Panie były bardziej agresywne, jak lwice stanęły w obronie butelki alkoholu, którą jako niedozwoloną próbowała im odebrać stewardesa. O awanturze powiadomiony był kapitan i przez pewien czas rozważano możliwość awaryjnego lądowania. Jednak „wysokich” gości udało się jednak uspokoić i samolot doleciał do celu.
 
Jak udało im się wnieść alkohol na pokład? Pewnie korzystali z wejść dla VIP, czyli ludzi których zaufanie gwarantuje nasz kraj. Przykro, że gwarantujemy poprawne zachowanie ludzi o mentalności „wiejskiego cwaniaka”, czyżby pensja posłów była tak niska, że nie mogli sobie pozwolić na zakup alkoholu na pokładzie, jak to robi mający ochotę się napić każdy normalny człowiek?
 
Inny poseł PiS jadąc na spotkanie z wyborcami jak to sam określił i samochód „zahaczył pobocze” i jego samochód przeleciał przez rów. Niby nic, wypadki się zdarzają, całe szczęście, że posłowi nic poważnego się nie stało. Kuriozalne jest jednak jego tłumaczenie, „jechałem 60 no może góra 70 km/h”. Trzeba idioty, by uwierzyć, że przy 60-70 km/h nie można wyprowadzić samochodu ze zjazdu na pobocze, chyba, że pobocze jest zbudowane z głębokiego piasku, ale nawet wtedy nie przelatuje się przez na drugą stronę rowu, jak sam to określił.
 

 

No, cóż, politycy zawsze mają wyborców za idiotów. Zarówno w sytuacjach dla siebie niewygodnych jak i składając obietnice wyborcze.

Warto również zwrócić uwagę na to, że po takim zachowaniu jak w samolocie, po awanturach po pijaku politycy normalnych partii podają się do dymisji. Politycy PiS zaś ogłaszają, że to wszystko walka „sił zła” z „jedynym w Polsce patriotycznym PiS”. Nie pierwszy raz pijackie wybryki uchodziły im płazem, posłanka Kruk, poseł Karski co zniszczył wózki golfowe w hotelu, poseł Dorn, co chwiejnym krokiem z sejmu uciekał. Moralność PiS dotyczy wszystkich z wyjątkiem członków władz PiS.

Od takich „patriotów” co w cholewkach wnoszą alkohol do restauracji chroń nas Boże. Bo może się okazać, że na międzynarodowe spotkanie w sprawie ważnej dla Polski też przyjdą z własną „siwuchą” chwaląc niewątpliwie wysokiej klasy produkcję „dziadka Józka”.

KOMENTARZE

 • Panie Jaromir....
  Ludziom ,ktorzym legalnie wolno srac na glowy Polakow..wszystko moga!
 • @RomanKa 16:04:20
  Taki błąd obowiązujący w Konstytucji III RP należy naprawić.

  Art. 104. punkt 1.
  Posłowie są przedstawicielami Narodu. Nie wiążą ich instrukcje wyborców.
 • @goodness 16:38:24
  To nie bledy ani niedoskonalosci prawa.
  To absolutne BEZPRAWIE ..bezprawie systemowe.!!!! Jesli wybrani- czyli wyselkcjonowani znajduja sie a proiori poza prawem...bo ONI SA PRAWEM..naturalnym objawem jest arogancja i ignorancja wszystkich i wszystkiego!
  Elekcja jest tylko przykrywaka i usprawiedliwienien selekcji~!
  Tajna selekcja- gdzie nie wiadomo kto..kogo wg jakich zasad i do czego selekcjonuje!!!
  Wolna elekcja, gdzie w publicznych glosowaniach polegaja plebsctytowi popularnosci wyselekcjonowani!
  Objawy..paniczny strach, lojalnosc posunieta do servilizmu i inizonosc neiwolnicza w stosunku do Selectorow.... pogarda i lekcewazenie Elektoratu.

  Idzta poglosowac..ulzy wam na sumuieniua:-)))))
 • @RomanKa 18:49:25
  Ostrzegasz, ostro z daleka, ja łagodnie wskazuję, jak należy naprawić system pozwalający iść Polakom za obcym głosem z zawiązanymi oczami.

  Idzta poglosowac..ulzy wam na sumuieniua:-))))) .....

  Moim zdaniem to ostatnia okazja na zbudowanie najmniejszego wzoru polskiej demokracji z wyboru samych bezpartyjnych na samorządowców.

  Serdecznie Pozdrawiam
  http://m.neon24.pl/f88297ebfc42ec4e16b2fa36148c6ca4,2,0.jpg
  Polska Demokracja Kwantowa Jerzy Dobrowolski
 • @goodness 21:21:20
  Glosować w tych wyborach bezwzględnie trzeba. Problem z tym że ci partyjni poukrywali się pod nic nie mówiącymi nazwami jakiś dziwnych bloków. Obrońcy Pipidowa dolnego, Twórcy postępu Pipidowa itd. Ogólnie, choc PiS chce upartyjnić te wybory, bo to ostatnia szansa dla Kaczyńskiego, jak "wygra" te wybory jak wszystkie poprzednie od 7 lat to PiS pęknie. Pogoni swoje "Jelity", jak kawaler złotego nocnika Adaś Hofman. I wtedy będzie ból. Dlatego tak bardzo mu zależy, by kandydaci występowali pod szyldami PiS a nie właśnie dziwnych bloków. Faktem jest, że wybory te nie są wyborami partyjnymi. Nie wolno się szyldem sugerować a znajomością danego kandydata.
 • @Jaromir 21:41:36
  Masz rację dziś znajomość kandydata powinna być dostępna w autorskim blogu, aby każdy wyborca mógł się zapoznać w Internecie z inklinacją każdego kandydata na sprawy społeczne.

  Ja zacząłem od 2005 roku pisać o Numerze w Służbie Narodu do U P III RP. Od tamtego czasu trochę tej cyfrówki demokratycznej się namnożyło i plagiatów też.
  Np.: Bezmyślnie kopiowany mój tekst:)

  Polska Demokracja Cyfrowa w obronie Krzyża i Polaków.
  Nowa technika kręci lawiną nowej energii, tworzy w szarej 13 strefie dziwnie szybką karuzelę polityczną, bez hamulców. Wirujący, szczęśliwi politycy nie wiedzą, z jaką wielką siłą odśrodkową apokalipsa tworzy ich bezwładność i zaczyna niszczyć Polskę, resztę Świata, wszystko, co żyje.
  Co K……… ……… ……. ……… ? http://sznajper.blogspot.com/2010/11/polska-demokracja-cyfrowa.html

  Mam nadzieję, że wreszcie ludzie w Polsce zrozumieją o konieczności istnienia porządku przy budowie dobrobytu dla wszystkich obywateli w systemie wyróżniającym każdego człowieka.
  http://m.neon24.pl/f88297ebfc42ec4e16b2fa36148c6ca4,2,0.jpg
  Polska Demokracja Kwantowa Jerzy Dobrowolski

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031