Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
37 postów 584 komentarze

Jaromir

Jaromir - Człowiek, który odcina się od kultury i historii swych ojców jest jak iskra, co zgaśnie zawieszona w bezmiarze przestrzeni.

Kawaler orderu „Złotego Nocnika”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kiedyś zwany „złotymi ustami Kaczyńskiego”, dziś te usta coraz bardziej na tombak wyglądają. W ostatnim czasie, gdy PiS walczy o odbudowanie wizerunku poważnej partii Adam Hofman raz o raz pokazuje wręcz dziecinadę.

Moim zdaniem Hofman jest jednym z trzech ośmieszających PiS głównych twarzy tej partii. Jarosław Kaczyński od dawna utracił kontakt z rzeczywistością. Jego przemówienia na wiecach wyborczych zbudowane są zgodnie z jednym standardem. Dowiedzieć się, jakie bolączki występują w danej społeczności a potem głosem dobrego ojca obiecać rozwiązanie tych bolączek. Niestety nie raz brakuje chwili zdrowego pomyślenia. Książkowym wręcz przykładem były obiecanki w Warszawie na Ursynowie, że jak w Warszawie będzie rządziło PiS, to samoloty nie będą latały nad Ursynowem. Każdy rozsądnie myślący człowiek wie, że w okolicach lotniska międzynarodowego muszą latać samoloty, że o układzie pasów decyduje tzw. róża wiatrów dla danego miejsca i nikt dla spełnienia obiecanki polityka nie będzie przebudowywał pasów ani też nie będzie nakazywał trudnych pilotom samolotów pasażerskich trudnych manewrów przed najtrudniejszym elementem lotu, jakim jest lądowanie. Efekt, mieliśmy jeden, mimo, że właśnie burmistrzem Okęcia jest człowiek, który referendum warszawskie przygotował frekwencja na Ursynowie była najniższa w Warszawie.

Dla prezesa PiS zbliżające się wybory są prawie „być albo nie być”. Choć w wyborach lokalnych decydują zupełnie inne sprawy niż to, do której partii, który z kandydatów należy to jednak PiS wykonuje tytaniczną pracę by wesprzeć swych kandydatów, bo prezes jak ryba wody po 7 latach klęski potrzebuje choćby namiastki zwycięstwa przed wyborami parlamentarnymi.
Potwierdza to idealnie końcówka przemówienia prezesa w Elblągu, przy tłumie liczącym pewnie z 50 osób prezes wygłasza totalne frazesy o potrzebie zmiany władzy, by ludzie otrzymali nowe fontanny i pracę. Tyko, jak tę pracę znaleźć? Tego już prezes nie wie.
 
//www.youtube.com/watch?v=Mk9tGh4DLz4
 
 
To wszystko psuje Adaś, który jak dziecko daje się złapać na idiotycznych wpadkach. To opowiada młodym kelnerkom jakie to potężne ma przyrodzenie, to chodzi chwiejnym krokiem po ulicy, to wreszcie załatwia swoje potrzeby fizjologiczne na trawniku w Elblągu.
Czy wielkie to przestępstwo? Pewnie nie raz idąc ulicami przyjdzie nam z obrzydzeniem obrócić się od pijanego „obszczajmurka”, problem w tym, że ten „obszczajmurek” nie głosi nam prawd moralnych, nie biega do telewizji by ogłaszać prawdziwe i urojone wpadki konkurencji politycznej, a wreszcie nie opowiada, że byle tylko jego koledzy obsiedli eksponowane stanowiska, to Polska stanie się to krajem mlekiem i wodą płynącym.
Tak więc panie „Tombakowe usta Prezesa” niech Pan pilnie ćwiczy zadanie, „Adaś siusia do nocniczka a nie na trawniczek”, a politykę niech Pan zostawi tym, co już zdobyli tę, jak by nie mówić trudną umiejętność dzieciństwa każdego człowieka.
 //www.youtube.com/watch?v=g8egJIALQtI

 

KOMENTARZE

  • @Nathanel 15:59:54
    Sytuacja nie była prosta, pojechali z Kaczyńskim wspierać tamtejszych kandydatów PiS, ich poparcie wśród społeczeństwa było takie, że byli w stanie zgromadzić tylko taką małą grupkę ludzi. Kaczyński opowiadał swoją standardową papkę wyborczą, że jak już PiS będzie przy władzy, to wszystkie problemy Polaków znikną.
    Co mieli zrobić scenarzyści? Jak zobaczyli tę cienką grupkę kilku zwolenników PiS? Ilu było w tym zwykłych gapiów? Ustawili kamery na wodę, tej w Elblągu nie brakuje.

    Dziennikarze Elbląga przypomnieli Adasiowi, jak to rok temu będąc na podwójnym gazie sikał, jak piesek, na trawnik na Starym Mieście, choć niedaleko była toaleta. Pieska do toalety nie wpuszczą, Adaś bał się, że też go potraktują jak "pieska Kaczyńskiego"? Kto wie?

    Ostatnio chwiejny chód Adasia dość często wkracza na scenę polityczną, ale akurat z tego znani są politycy PiS, Posłanka Kruk (ta od Rydzyka), poseł Dorn. Wytrzymać przy Kaczyńskim na trzeźwo widać się nie da.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031