Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
42 posty 584 komentarze

Jaromir

Jaromir - Człowiek, który odcina się od kultury i historii swych ojców jest jak iskra, co zgaśnie zawieszona w bezmiarze przestrzeni.

Moje komentarze

 • @Husky 21:41:50
  Nie martw się, tam już siedzi wysłannik rządowy, Chrzanowski, tylko patrzeć jak do niego dołączą korupcyjni mocodawcy, Glapiński, Morawiecki i łącznik ośmiornicy całej ośmiornicy Kowalczyk. Będzie wesoło. Później dołączą miłośnicy dzieci i młodych chłopców. Będzie wesoło
  https://hairwald.files.wordpress.com/2018/11/dsbpp7wwsae1tiz.jpg
  Miłośnicy dzieci zapewnią rankiem pobożność, wieczorem rozpustę. Będzie coś dla duszy i coś dla ciała.
  Oto „wolne sądy” w praktyce...
 • @AgnieszkaS 21:13:10
  Moje teksty są obiektywne i zgodne z faktami. Z tego co widzę, nie mieszka pani w Polsce i nie wie jakie bagno dorwało się do władzy, jak kłamstwem się posługuje, ale spokojnie powoli afera po aferze to omówimy.
  Jak PiS wtyczkami rządzi?
 • @Repsol 21:36:11
  Mają ostatnio dużo stresów. Afera pogrążająca Glapińskiego, z którym Kaczyński nie jeden przekręt robił, Morawieckiego, co chwila wychodzi inna sprawa jak teraz z Zielińskim, więc nerwy puszczają. Postaram się kolejne sprawy opisać ale zgodnie z zaleceniami pani Agnieszki będą lepiej sprawdzone, choć nie sądzę, by były jej w smak. Jednej rzeczy nie będę tolerował, chamstwa na mym blogu. Włazi taki w ubłoconych gumiakach na blog i chce rządzić po swojemu. Fora ze dwora tam gdzie takich tolerują.
  Jak PiS wtyczkami rządzi?
 • @AgnieszkaS 19:26:16
  Rzeczywiście, miała pani rację, tekst pisałem w pośpiechu i nie wystarczająco sczytałem, następnym razem poprawię się. Ale język jaki pani używa nie przystaje do staranności o jego dbałość, jaką się pani chce tu wykazać.
  Jak PiS wtyczkami rządzi?
 • @kula Lis 67 18:54:30
  Myślę, że chamstwem tu wykazałeś się wystarczającym. Polacy to kulturalny naród. Polskojęzycznych co naszemu poziomowi kultury sprostać nie potrafią bierzemy za pludry i na gumno, niniejszym taką przysługę ci czynię. Każdy Polak o kulturę naszego języka dbać powinien, plewy przechowuje się tam gdzie ich miejsce.
  Jak PiS wtyczkami rządzi?
 • @wercia 12:52:50
  A czy coś to zmienia? Jeśli Żydzi coś świętują to Polacy nie mogą świętować czegoś innego? Niech PiS z prezydentem świętują co chcą. Ich serce i ich potrzeba patriotyzmu.
  PoPiSowy Marsz Wolności
 • @zbig71 12:20:55
  Teoretycznie skoro 12.11 dniem wolnym marsz można było zorganizować tego dnia. Tyle, że by to odkłamało prawdę, że PiS to nie polscy patrioci. Wielu trolli na usługach PiS podaje się za narodowościowców jak np. Tu Husky
  PoPiSowy Marsz Wolności
 • Jak widać po ocenie tekst psuje robotę trollom PiS
  PiS potraktował ONR i organizatorów marszu z fleka. Pokazał im, gdzie jest ich miejsce w szeregu
  PoPiSowy Marsz Wolności
 • @adevo 18:33:36
  Służby WSI to taki standardowy straszak mający odwrócić uwagę od tematu. Nie można zakładać, że taka grupa interesu w pewnych sprawach działa, ale to nie przyczyna wszystkich problemów Polski.
  Weźmy aferę Skok, afera PiS i sentora Biernackiego, tam też WSI miały działać i są poszlaki, że działały w SKOKWołomin, ale pozostałe afery SKOK to czyste lody PiS. Dlatego tak PiS bał się dołączenia afery SKOK do zakresu komisji Amber Gold. Bo Amber Gold w stosunku do SKOK to pikuś.

  Działalność osób których nazwiska są podane w tekście i ich przynależność do PiS a także negatywny wpływ na Stocznię jest niezaprzeczalna.
  Jak PiS o polskie stocznie walczył–festyn "narodu głupiego"
 • @Jeremi 12:11:06
  Kumoterstwo, nepotyzm jest rzeczywiście wadą wszelkich formacji, przy czym PiS doprowadził to do niespotykanych za wcześniejszych rządów poziomów. Szczytem było zatrudnieine aptekarczyka w radzie nadzorczej dużego przedsiębiorstwa.
  Rzeczywiście Unia przyczyniła się do upadku naszych stoczni, ale trzeba zwrócić uwagę na długotrwały brak reakcji na wszelkie sygnały płynące z unii. PiS ich olewał, więc czy mogli liczyć na pobłażanie?
  Jak PiS o polskie stocznie walczył–festyn "narodu głupiego"
 • @Jeremi 08:33:29
  Z tego co wiem i czytałem to spawacze wyrzuceniu za bramę nie mają większego problemu ze znalezieniem pracy, tyle, że może dalej od domu.

  Za to obłudą jest, to, że ci którzy doprowadzili do upadku zakładu, umożliwili jego rujnowanie dziś głoszą się zbawcami branży. W kłamstwie PiS nie ma sobie równych.
  Jak PiS o polskie stocznie walczył–festyn "narodu głupiego"
 • @nieżyt 08:24:13
  To jest blog wolny od antypolskich trolli. Myślę, że nie będą przeszkadzali w dyskusji. Swoją propagandę mogą uprawiać u siebie.
  Jak PiS o polskie stocznie walczył–festyn "narodu głupiego"
 • @mac 09:20:26
  Problemem naszej gospodarki są tysiące niekompetentnych PiSiewiczów jakie PiS upycha na stanowiska. Przykładem poza opisanym tu etymologiem co zarządzał stocznią może być PLL LOT, gdzie wsadzono prezesa zupełnie nie potrafiącego dogadywać się z ludźmi. Drugą sprawą jest rozkradanie przedsiębiorstw poprzez karuzelę na stołkach prezesów i doradców. Każdemu wypłaca się kolosalne odprawy.
  Jak PiS o polskie stocznie walczył–festyn "narodu głupiego"
 • @Husky 17:03:27
  Trudny zawód trolla PiS. Zawsze go na matactwie złapią. PO uratowało PLL LOT. dotacją w 2013 i zakupami Boeoingów. Teraz PiS chce rozkraść. 2.5 mln wziątki przez złodziei z PiS. I jak to ukryć?
  Strajk w LOT. Prezes zwolnił 67 osób.
 • @kula Lis 67 16:17:08
  Wyprali ci mózg i jeszcze wybielaczem potraktowali. Złodzieje PiS ukradli 2.5 mln a ty UB-eków poszukujesz.
  Strajk w LOT. Prezes zwolnił 67 osób.
 • Jak widać już jakiś kompan Mateuszka kłamczuszka się pojawił
  5* :)
  Kolejka na Kasprowy Wierch... historia prawdziwa...
 • Na całość tego wywodu można odpowiedzieć jednym obrazkiem
  https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/materializm-ksiezy-ich-nie-obraza-mieszanie-sie-kosciola-w-polityke-pijanstwo-rozpusta-pedofilia-ich-nie-obraza-film-ich-kurna-obraza-kler.jpg

  Gdy ludzie mówili, ten ksiądz to pedofil, gdy walczyliście z homoseksualizmem, seksem małżeńskim i poza małżeńskim dla przyjemności, zaś wybryki buhaja w sutannie chroniliście, bo mówienie o jego grzechach, to walka z Kościołem. Teraz przyjmijcie ten kielich goryczy, bo na niego solennie zarobiliście.
  Panie Smarzowski, czekamy na film o takim Kościele...
 • @Husky 20:20:55
  Masz wiadomości z Tworek. Ostatnio jeden im uciekł. Antek mu było i opowiada, że jak Jaki zostanie preziem to Pałac Kultury zburzy i kolumnę postawi.
  Tak nisko nigdy nie byliśmy
 • @Husky 16:37:50
  Znów wstawiasz obrazki, bo wygłupiłeś się PiS. Dziś są w internecie oficjalne dokumenty, że PiS popierał Acta2 udowadniał, że to nie jest cenzura. Dziś Polacy śmieją się z Pisss iich trolli. A tak pięknie miało być.
  ACTA2 zaczyna działać
 • @Husky 23:45:32
  Widzę, że dziś obrazki już cię bawią, dołożę kilka
  http://demotywatory24.pl/upload/kaczynski-w-sadzie-wazne-sa-tylko-te-dni-ktorych-jeszcze-nie-znamy-wiezien-skazany.jpg

  Doceniony za swój wkład w niszczenie armii polskiej.
  http://muzeum4rp.iq.pl/wiki/images/thumb/b/bd/Patriota_roku.jpg/250px-Patriota_roku.jpg

  Wcześniej też się zasłużył jako kapuś.
  https://natemat.pl/216069,walczyl-na-teczki-ale-swojej-nie-wyczyscil-w-aktach-ipn-sa-dokumenty-ktore-rodza-pytania-o-przeszlosc-macierewicza
  Elity PiS, jak nie taki co mu się należy, jak nie PRL-owski prokurator, jak nie TW, to kapuś.
  Nowy szef NIK ?

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31